1. Новини Закарпаття
  2. >

В Ужгороді угорські спеціалісти провели майстер-клас з надання меддопомоги (відео)

28.06.2022 18:53 Суспільство

В обласному центрі Закарпаття угорські інструктори провели інтенсивний майстер-клас для медиків екстреної медичної допомоги.

В обласному центрі Закарпаття угорські інструктори провели інтенсивний майстер-клас для медиків екстреної медичної допомоги.

Як зазначає телекомпанія М-Студіо, тренував медиків угорський інструктор Ласло Геґедуш.

До навчань долучились і військові медики. На заході вчили надавати невідкладну медичну допомогу при різних типах травм та поранень.

Крім того, угорські інструктори надали теоретичні та практичні знання, а також моделювали ситуації, наближені до справжніх воєнних дій.

Тактичний медик з позивним «Череп», що долучився до майстер-класу, розповідає: готувати в першу чергу треба тактичних медиків, які передаватимуть ці знання іншим, роз’їжджаючись по батальйонах. Знання потрібні не тільки медикам, а й солдатам.

Майстер-клас був максимально реалістичний – манекени імітують травми, кровотечі та інші поранення. Це дозволить краще відточити навички і «підготує мозок» до екстреної ситуації. Знання є надзвичайно корисними, як під час бойових дій, так і в цивільному житті. 

Більше інформації в сюжеті.

Нагадаємо,Продав «гуманітарки» на 500 тисяч гривень: СБУ затримала керівника благодійного фонду.

Читайте на ГК:На Тячівщині не поділили дорогу два автомобілі (фото)
Читайте на ГК:Понад 400 тис. грн: на Закарпатті чоловік незаконно заволодів комунальною землею, завдавши збитків громаді
Читайте на ГК:Волонтери з Ужгорода відправили в Одесу вагон хліба та булок