1. Новини Закарпаття
  2. >

Волонтери з Ужгорода відправили в Одесу вагон хліба та булок

28.06.2022 17:15 Суспільство

Днями волонтери БФ "Сила Ужгорода" відправили в Одесу вагон хліба та булок.

Днями волонтери БФ

Про це пише видання Varosh.

Співзасновниця фонду Марина Деревлянка розповіла, що одеські волонтери отримали 6730 буханок хліба та 2725 булок та розвезли їх у дитячі будинки, малозабезпеченим сім’ям, передали волонтерам у Харкові, Миколаєві та воїнам на передовій.

"Ми познайомилися з одеськими волонтерами з ГО «Подолаємо Разом» на початку травня, — розповіла Марина Деревлянка. — Артем Пітомец та Рубен Степанян підійшли з прохання допомогти погрузити їм гуманітарний вантаж на Одесу. Ми допомогли, погодували їх і їм дуже сподобалися наші бутерброди і наша випічка. Нахвалюючи, спитали, чи не можна б їм такого хліба з собою взяти… Ми спакували їм і в дорогу бутербродів", - розповіла співзасновниця БФ "Сила Ужгорода".

За словами Марини, згодом вони подзвонили і знову попросили про нашу випічку, мовляв, вони б хотіли нагодувати там багатьох людей: на Харків відіслати, і в Миколаїв:

"Ми від нашої ОВА отримали гуманітарне борошно і тепер маємо можливість дати таку гуманітарну допомогу Одесі. Попросили допомогти з логістикою Богдана Попадича та Юрія Товта, начальника станції «Ужгород» і так відіслати в Одесу вагон хліба. З “Укрзалізницею” домовилися і вони не мали нічого проти і тільки підтримали таку ідею".

Одеські волонтери, отримавши хліб, були просто вражені таким кроком, адже про те, щоб відсилали в інше місто вагон хліба, ще ніхто з них раніше й подумати не міг. Хліб одразу передали дітям, родинам та волонтерам в сусідніх областях та воїнам на передовій.

Марина Деревлянка додала, що наразі пекарня почала пекти хліб для наступного вантажу в Одесу.

Нагадаємо, що в Україні подорожчала соняшникова олія та вершкове масло: які ціни в супермаркетах.

Читайте на ГК:Хотіли уникнути військової служби: на Закарпатті засудили двох "ухилянтів"
Читайте на ГК:Скільки коштує відпочинок на Закарпатті під час війни
Читайте на ГК:Осколки посікли ноги, руку й тулуб: медики 128-ої закарпатської бригади допомогли пораненому чоловіку (відео)