1. Новини Закарпаття
  2. >

219 роздали: у нічних клубах продовжують ловити призовників та вручати їм повістки

27.06.2022 14:15 Суспільство Актуально

У нічних клубах Києва відвідувачам вручили 219 повісток.

У нічних клубах Києва відвідувачам вручили 219 повісток.

Під час рейду силовики виявили два заклади, які працювали у нічний час (тобто, в комендантську годину), а в них – 413 осіб, 219 з яких отримали повістки. Минулими вихідними поліція відвідала 420 закладів Києва з метою перевірити дотримання комендантської години. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції. 

Повідомляється, що під час рейду силовики виявили два заклади, які працювали вночі (тобто, в комендантську годину), а в них - 413 осіб. Військовий комісар, який бере участь у рейді, перевіряв чоловіків призовного віку на наявність відповідних приписних посвідчень. В результаті, 219 чоловіків отримали повістки до військкомату. Крім того, під час рейду поліція виявила наркотики у деяких відвідувачів закладів. 

"Також поліцейські склали 73 адміністративні протоколи за статтями 178 - розпиття алкогольних напоїв у заборонених місцях, 173 - дрібне хуліганство, 185 - злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського Кодексу України про адміністративні порушення", - повідомив голова столичної міліції. 

Нагадаємо, чи є надія? Зеленський очікує, що війна проти росії припиниться ще до зими

Читайте на ГК:"Кара Божа,"Куди по помитому???": як у мережі відреагували на ролик з патріархом Кирилом, який впав на освяченні храму
Читайте на ГК:Чи є надія? Зеленський очікує, що війна проти Росії припиниться ще до зими
Читайте на ГК:На Луганщині вибухнув склад із боєприпасами (ВІДЕО)