1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Путін заявив, що РФ була змушена вторгтися в Україну та пояснив, чому саме

198

Напад на суверенну державу був "вимушеним і необхідним", заснованим на праві суверенної держави РФ, каже Путін.

Путін заявив, що РФ була змушена вторгтися в Україну та пояснив, чому саме

Президент Росії Володимир Путін під час виступу на ПМЕФ у п'ятницю, 17 червня, вкотре заявив про право РФ на вторгнення в Україну.

"Захід принципово відмовився виконувати раніше взяті на себе зобов'язання. Досягти з ним будь-яких нових домовленостей виявилося просто неможливим. У ситуації, що склалася, на тлі зростаючих для нас ризиків і загроз рішення Росії про проведення спеціальної військової операції було вимушеним, важким, безумовно, але вимушеним і необхідним. Це рішення суверенної країни, яка має безумовне право, засноване, до речі, на Статуті ООН, відстоювати свою безпеку", – заявив Путін. 

За його твердженням, Захід "накачував Україну зброєю та військовими радниками, продовжуючи робити це й зараз". 

"Суверенітет у ХХІ столітті не може бути частковим, фрагментарним. Нам важливо відстоювати не тільки політичну самостійність, а й економічну, кадрову", – заявив Путін.

 

Як повідомлялося, 24 лютого росія розпочала новий етап війни проти України – повномасштабне вторгнення, яке назвала "спеціальною військовою операцією". Війська рф обстрілюють і руйнують ключові об'єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст і сіл з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню, балістичних ракет.

 

Нагадаємо, українським військовим вдалось "приземлити" експериментальний безпілотник росіян (ФОТО)

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber