1. Новини Закарпаття
  2. >

Rozetka зняла з продажу "вибуховий" товар

13.06.2022 14:35 Суспільство

Онлайн-ритейлер Rozetka вирішив виключити з продажу феєрверки, петарди та іншу піротехніку, адже їхнє використання може нашкодити багатьом постраждалим від війни українцям.

Онлайн-ритейлер Rozetka вирішив виключити з продажу феєрверки, петарди та іншу піротехніку, адже їхнє використання може нашкодити багатьом постраждалим від війни українцям.

Про це повідомила пресслужба компанії.

Зазначається, що сама Rozetka таких товарів не продавала, але це могли робити компанії-партнери ритейлера на маркетплейсі.

Як вважає співзасновник Rozetka Владислав Чечоткін, Україні необхідна заборона продажу піротехніки, адже "навіть грім спричиняє паніку в людей, що вже казати про вибухи салютів, які схожі на вибухи бомб". Він закликав інших українських ритейлерів та компанії якомога швидше долучатися до ініціативи і вилучити піротехніку з продажів.

Ініціатива заборони продажу феєрверків лунала від активістів і до повномасштабного вторгнення з огляду на кількість українських військових та переселених осіб через початок Росією війни проти України у 2014 році. Як пояснює Олександр Тодорчук, засновник руху UAnimals, заборона піротехніки повинна убезпечити українських солдатів, а також ветеранів і переселенців із посттравматичним синдромом. 

"Крім того, вона допоможе захистити довкілля і тварин, а також тих, хто запускає феєрверки, від травмування", – каже він.

Нагадаємо, Хотів салютів, а отримав повістку: у Чернівцях затримали чоловіка, який запускав феєрверки

Читайте на ГК:Переправляв військовозобов'язаних за кордон: на Закарпатті затримали організатора (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатці шукають "бабині вуха": що це за знахідка й чому люди труяться?
Читайте на ГК:Електроенергії вистачить на увесь регіон: Закарпаття має надію на електрику "з неба"
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська