1. Новини Закарпаття
  2. >

Участь громад Закарпаття у Проєкті USAID «ГОВЕРЛА»: що відомо?

24.05.2022 20:55 Суспільство

В області провели інформаційну сесію щодо участі громад у Проєкті USAID «ГОВЕРЛА»

В області провели інформаційну сесію щодо участі громад у Проєкті USAID «ГОВЕРЛА»

За інформацією Закарпатської ОВА, сьогодні начальник управління регіонального розвитку департаменту економічного та регіонального розвитку Закарпатської ОВА Юлія Плиска з представниками Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») провели інформаційну онлайн-сесію з територіальними громадами області, які пройшли перший етап відбору.

Як повідомляється, заступниця керівника Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Наталія Гнидюк, регіональний директор Проєкту Владислав Синицький та в.о. керівника Компоненту-2 Галина Семенець розповіли про ініціативу та користь партнерства для розвитку громади. Окремо зупинилися й на питаннях щодо заповнення аплікаційної анкети, адже від цього залежатиме можливість отримання фінансування.

«Конкурс дозволить визначити десять територіальних громад-партнерок із Закарпаття та отримати фінансування для розвиткових проєктів. Разом працюємо над підвищенням економічного потенціалу нашого регіону та ТГ.

Заповнити аплікаційну форму потрібно до 18:00 30 травня 2022 року», — зауважила Юлія Плиска.

Так, для другого відбору у проєкті потрібно надати кілька ініціатив, які можна розробити за підтримки USAID «ГОВЕРЛА», вказуючи терміни їхнього завершення, необхідні ресурси та переваги.

Нагадуємо, В Ужгородському районі проживають понад 23 тисячі вимушених переселенців, третина з них–діти — ОВА 

Читайте на ГК:Які погодні сюрпризи чекають закарпатців на вихідних: відомо прогноз
Читайте на ГК:На Закарпатті лунали постріли: загін з собакою затримав двох чоловіків (ФОТО)
Читайте на ГК:Колишній керівник ОТЦК стане заступником голови Закарпатської ОДА: деталі