1. Новини Закарпаття
  2. >

Єврокомісія офіційно запропонувала створити механізм для відбудови України

18.05.2022 17:35 Суспільство

Європейська комісія запропонувала створити новий механізм під назвою "Відбудувати Україну" (Rebuild Ukraine) як основний інструмент підтримки відновлення України після війни.

Європейська комісія запропонувала створити новий механізм під назвою

Про це у середу повідомила пресслужба Єврокомісії.

Комісія відзначила, що наразі російська агресія продовжується і загальні потреби у відновленні України поки що не відомі. Проте важливо вже зараз розробити основні складові міжнародних зусиль з післявоєнного відновлення України. 

Зусилля з відбудови мають очолити українська влада у тісній співпраці з Європейським Союзом та іншими ключовими партнерами, такими як партнери з G7 та G20, та іншими третіми країнами, а також міжнародними фінансовими інститутами та міжнародними організаціями. 

Відзначається, що партнерство між містами та регіонами в Європейському Союзі та в Україні збагатить та прискорить реконструкцію.

Єврокомісія планує очолити Платформу з відновлення України, яка працюватиме як всеосяжний орган стратегічного управління, відповідальний за затвердження плану відновлення, складеного та реалізованого Україною за підтримки адміністративного потенціалу та технічної допомоги з боку ЄС. 

План відбудови, схвалений платформою на основі оцінки потреб, стане основою для ЄС та інших партнерів для визначення пріоритетних областей, вибраних для фінансування, та конкретних проєктів. Платформа координуватиме джерела фінансування та їх призначення для оптимізації їх використання, а також буде стежити за ходом реалізації плану.

Нагадаємо, На Закарпаття передали понад 70 наборів дидактичних матеріалів для дітей

Читайте на ГК:Гороскоп на 5 березня для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Скоро і воздух буде платний?: Мінфін пропонує запровадити акциз на газовану воду
Читайте на ГК:Сексуальне насильство над дітьми: в Україні запустили портал StopCrime
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська