1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

"Йому раптово стало зле": уночі російському диктатору викликали швидку. Що відомо?

1017

Російський диктатор Володимир Путін має серйозні проблеми зі здоров’ям. Вже є підтвердження, що серед ночі йому терміново викликали швидку допомогу.

"Йому раптово стало зле": уночі російському диктатору викликали швидку. Що відомо?

Про це розповів радник голови Офісу президента України Олексій Арестович у ефірі “Фейгін live”. Він зазначив, що Путін загалом останнім часом має дуже поганий вигляд, - повідомляє джерело.

“У нас є дані про те, що Путіну викликали швидку екстрену допомогу. Вночі. Відповідно, йому було зовсім погано. У нього були проблеми”, – заявив радник.

“Навіть не маючи такої інформації, можна подивитися, як він виглядає… Як він на параді тягав праву ногу, скрюченою тримав руку. Шарахався. Бідолашний, нещасний, закатований старий”, – додав Арестович.

Також британське видання The Mirror з посиланням на свої джерела нещодавно заявило, що Путін “важко хворий на рак крові”. Мабуть, йому через це планують провести операцію.

“Багато провідних військових і співробітників служби безпеки, а також друзів Путіна вважають, що лідер помирає або важко хворий”, – передавали журналісти.

Нагадаємо, Пєсков: Путін знає, куди веде країну

 

 

 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber