1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Як відреагували в Угорщині на обстріл Закарпаття ворожими ракетами

0 Суспільство Угорщина

Угорські урядовці переконані, що ухвалили правильне рішення, заборонивши через свою територію транспортувати озброєння Україні.

Як відреагували в Угорщині на обстріл Закарпаття ворожими ракетами

Так там прокоментували перший від початку війни ракетний обстріл Росією Закарпаття 3 травня.

Про це заявив державний секретар з питань інформації Міністерства закордонних справ Угорщини Томаш Менцер, пише Infopost.

"Ця атака свідчить про те, що ми ухвалили правильне рішення, коли не захотіли відправляти зброю на війну", – висловився він.

На його переконання, перевезення військових вантажів через угорсько-український кордон легко можуть стати цілями для атак російських загарбників.

Представник МЗС Угорщини запевнив, що постійно перебуває на зв'язку з посольством країни в Ужгороді.

Разом із цим Менцер поставив під сумнів пакет санкцій Європейського Союзу стосовно нафти та газу з РФ. За його словами, позиція Угорщини залишається чіткою: угорський уряд нібито не може підтримувати санкції на такий імпорт, "бо народ не повинен сплачувати ціну війни".

Нагадаємо, 3 травня російські окупанти вперше випустили ракети у гірський район Закарпаття. Прилетіло в інфраструктурний об'єкт. Через це 57 будинків у Воловці залишилися без газопостачання. Пошкоджено розподільний газопровід. Постраждалих внаслідок цього немає.

Нагадаємо, по Закарпаттю завдали першого ракетного удару: офіційні подробиці

Читайте також: