1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Берегівщині пройшли змагання вальників лісу (ФОТО)

29.04.2022 09:00 0 Суспільство
 

Помірятись професійними здібностями сьогодні довелось лісівникам ДП «Берегівське ЛГ» у номінації «Кращий лісоруб підприємства».

У Шаланківському лісництві 8 учасників змагались за звання кращого вальника лісу на спеціально відведеній лісосіці.

Основна мета заходу- підвищення майстерності та професіоналізму робітників на заготівлі деревини, вивчення прийомів праці кращих робітників лісозаготівельної справи та пропагування їх виробничого досвіду. Учасники змагалися у категорії звалювання дерев. Точність та швидкість виконання завдань довелось оцінювати кваліфікованим суддям, які звертали увагу й на техніку безпеки!

Найкращим лісорубом ДП «Берегівське ЛГ» став лісівник Надимов Юрій Єгорович, зайнявши перше місце по показнику “Відхилення від напрямку звалювання” та отримав максимальну кількість балів – 400 (дерево чітко впало у вказану точку).

P.S. Професія звалювальника лісу входить у п’ятірку найбільш небезпечних у світі, оскільки небезпека може очікувати на вальника під будь-яким деревом. Особливо небезпечно ліквідовувати наслідки буреломів, вітровалів чи інших природних явищ.

Про це повідомляє Закарпатське ОУЛМГ.

Нагадаємо, на Закарпатті затримали підозрілу особу з іншого регіону із невідомим пристроєм

Читайте на ГК:Серце щемить від болю: на Закарпатті пожежа забрала життя 19-ти чотирилапих пухнастиків (ФОТО)
Читайте на ГК:“Мама хоче закрити його від усього світу”: на Закарпатті на світ з'явилося “дитинча” з обличчям у формі серця (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Важка втрата для кожного: 46-річний закарпатець приєднався до лав “Небесного війська” (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська