1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Знищення захисників Маріуполя стане крапкою у переговорах із Росією, – Зеленський

341

Знищення захисників Маріуполя на Донеччині поставить крапку на мирних переговорах між Російською Федерацією та Україною, заявив Президент Володимир Зеленський.

Знищення захисників Маріуполя стане крапкою у переговорах із Росією, – Зеленський

 Про це повідомляє "Страна.ua" сьогодні, 16 квітня.

В інтерв'ю журналістам Президент розповів, що ситуація у Маріуполі залишається дуже складною, оскільки Росія не йде на припинення вогню для евакуації поранених, не погоджується відкривати гуманітарні коридори. Зеленський повідомив, що РФ пропонує українським захисникам міста здатися, але без жодних гарантій.

"Маріуполь може бути, як десять Бородянок, і я хочу сказати, знищення наших військових, наших хлопців поставить крапку на всіх переговорах. Глухий кут – тому що ми не торгуємо територіями та нашими людьми. І чим більше буде Бородянок, тим складніше буде", — підкреслив Президент.

Зеленський заявив, що у Маріуполі гуманітарна криза, немає їжі, води, медикаментів, російські війська не дають вивезти жінок та дітей, а до українських військових ставляться по-різному:

"І є військові, яких вони ненавидять та навряд чи збережуть їм життя. Так, можливо Іловайськ", — сказав він.

Як повідомляли Українські Новини, у суботу, 16 квітня, заступник міністра оборони Ганна Маляр заявила, що Маріуполь є щитом величезної частини України, який стримує на собі величезну кількість ворожих військ.

10 квітня Президент Володимир Зеленський наголосив, що Маріуполь — це серце цієї війни, і якщо воно перестане битися, Україна матиме слабші позиції.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber