1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У нацпарку «Синевир» для всіх охочих переселенців проводять екскурсії

12.04.2022 10:10 Суспільство

З початку російської агресії в НПП «Синевир» знайшли свій прихисток багато людей із сіл та міст України, що опинилися під вогнем та окупацією ворога і змушені були залишити свої домівки через війну. Всі вони приїхали з різних регіонів України і багато з них тут вперше.

Долі цих людей майже схожі, історії їх просто вражають. В когось залишилися вдома під обстрілами рідні, хтось уже втратив дорогих йому людей, а багатьом просто нема вже куди повертатись, їхні будинки зруйновано… Кожен переживає, тамуючи свій біль втрат, як може.

Спільні подорожі, екскурсії об’єднують людей. За таких обставин легко можна знайти друзів, однодумців, з якими цікаво і корисно можна провести час. Саме з такою метою співробітники НПП «Синевир» для всіх охочих переселенців організували екскурсії до Реабілітаційного центру бурих ведмедів та Синевирського озера, де всі мали змогу дізнатися багато цікавого про наш край.

У РЦБВ відвідувачі мали можливість на власні очі побачити найбільших хижаків України, спостерігати за їх поведінкою та дізнатися чимало цікавої інформації про їх життя. З великим захопленням всі дорослі і діти спостерігали за поведінкою тварин. Цікаві моменти, багато вражень, емоцій – змусило кожного посміхнутись і підняти собі настрій.

Також відвідали переселенці і перлину Українських Карпат – Синевирське озеро. Пройшовшись стежкою довкола озера, всі мали можливість не тільки насолодитись красивими краєвидами, але й відчути цілюще повітря ялинкового лісу.

Про це повідомляє Національний природний парк “Синевир”.

Нагадаємо, Ужгородський притулок приймає евакуйованих тварин (ВІДЕО) 

Читайте на ГК:Замість теплої перини - домовина: на Закарпатті прощалися з полеглим захисником (ФОТО)
Читайте на ГК:Їм зовсім не до сплячки: у мережі показали закарпатських "косолапиків" (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:Оперативно спрацювали: ДСНСівці за лічені хвилини загасили полум'я у комині (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська