1. Новини Закарпаття
  2. >

Росіяни наказують повертатися евакуйованим до РФ назад на окуповану Донеччину

08.04.2022 19:25 Суспільство

Російські куратори наказали бойовикам так званої "ДНР" повертати на окуповані території Донеччини тих людей, яких силоміць евакуювали на територію Росії в січні-лютому 2022 року.

Російські куратори наказали бойовикам так званої

 Зведення Генерального штабу Збройних сил України станом на 18:00 8 квітня.

"Окупаційна влада на тимчасово окупованій території Донецької області отримала вказівки від російських кураторів щодо повернення на зазначені території людей, які виїхали протягом січня-лютого 2022 року до РФ.

Відповідно до вказівок місцевих адміністрацій, громадяни повинні повернутись до населених пунктів за місцем реєстрації або проживання після двох місяців перебування на території Росії".

 Українська розвідка з’ясувала, що в окремих підрозділах окупаційних військ РФ, яких вивели з території, більше 80% солдатів не хочуть повертатися й брати участь у бойових діях в Україні.

Командири військових частин заборонили звільнятися до кінця війни тим військовослужбовцям РФ, у яких скінчилися контракти.

Із Сумщини російські окупанти цілком вивели свої війська.

Російські загарбники продовжують блокувати Харків та обстрілюють житлові квартали з артилерії, зокрема реактивних систем залпового вогню та мінометів великого калібру.

На Донецькому і Таврійському напрямках ворог продовжує нарощувати угруповання військ. Росіяни продовжували наступ у районі Попасної та Сєвєродонецька на Луганщині, але успіху не мали.

На межі Миколаївщини та Херсонщини окупанти намагалися здійснювати вогневий вплив на підрозділи ЗСУ, але успіхів не мали.

Крім того, ворог продовжує порушувати міжнародне гуманітарне право та коїти злочини проти цивільного населення, викрадаючи мирних мешканців та піддаючи їх тортурам. Також ворог продовжує бомбардувати залізничні шляхи та цивільну інфраструктуру, щоби зірвати евакуацію мирного населення.

Нагадаємо, Міськрада Ужгорода вирішила демонтувати пам'ятник Алєксандру Пушкіну

Читайте на ГК:“Нічого особистого - тільки бізнес”: Coca Cola отримала рекордний прибуток за 2023 рік в Росії
Читайте на ГК:"З'являться в найближчі кілька місяців": Укрзалізниця стоврить новий тип вагонів
Читайте на ГК:Продаж цигарок під жорстким обмеженням: ВР "порадувала" українців черговим "сюрпризом"
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська