1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Закарпаття зі США привезли модульні будиночки для тимчасового проживання вимушених переселенців

03.04.2022 22:50 Суспільство

Колишній губернатор штату Нью-Йорк Джордж Патакі відвідав Закарпаття та передав 18 спеціальних модульних будинків.

Колишній губернатор штату Нью-Йорк Джордж Патакі відвідав Закарпаття та передав 18 спеціальних модульних будинків.

Патакі передав допомогу від Центру лідерства «George E. Pataki Leadership Center» та Фонду допомоги Україні «The Ukrainian relief found».

«Ці будинки монтуються за лічені хвилини, швидко та легко транспортуються, мають усі необхідні елементи для поселення сімей на певний період», – зауважив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

Зі слів Джорджа Патакі, такі конструкції у США використовували для забезпечення проживання людей після природних катастроф.

Враховуючи це, керівництво області разом із заступником керівника Офісу Глави держави Ігорем Жовквою запропонували американським колегам розглянути можливість постачання та компактного розташування містечок із модульних будинків у регіонах, які сьогодні звільнені ЗС України від окупанта, і де люди залишилися без даху над головою через бомбардування.

«Це дасть змогу постраждалим тимчасово проживати на власних ділянках та відбудовувати й ремонтувати своє пошкоджене житло», – прокоментував очільнник краю.

Джордж Патакі погодився з пропозиціями, тож одразу після візиту контактні менеджери та фахівці почнуть працювати над формуванням комплексного запиту щодо визначених питань.

Своєю чергою колишній губернатор штату Нью-Йорк запропонував створити спільний фонд на Закарпатті, який би міг акумулювати благодійні внески зі США для розбудови місць компактного проживання вимушено переміщених осіб.

Наприкінці зустрічі голова Закарпатської ОВА Віктор Микита подякував Джорджу Патакі за увагу до України та американському суспільству – за підтримку нашого народу.

Нагадаємо: Гуманітарну допомогу із Німеччини до Ужгорода вже вчетверте привіз Міхаель Гаузер 

Читайте на ГК:Запобігання корупції: на Закарпатті відбувся мобільний курс оборонного менеджменту (ФОТО)
Читайте на ГК:Готель «Брістоль» зібрав кошти на розвідувальний БПЛА та передав його військовим
Читайте на ГК:Летальний наслідок від грипу: в Україні померла 9-річна дитина
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська