1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Перечинщині підпалили урочище, де розташована одинока могила невідомому солдату (ФОТО)

13.03.2022 17:23 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

Неприємну картину вдалось виявити сьогодні в урочищі «Горбки» на Перечинщині. Тут укотре невідомі підпалили рослинність.

Урочище «Горбки» знаходиться у Туря-Реметі. Звідси видно улюблену туристами Полонину Руну, де ще наразі видніє сніг та чути гул транспорту із головної артерії населеного пункту.

Однією з родзинок місцини є одинока могила невідомому солдату угорського походження. На жаль, могила до цього часу не досліджена, проте щороку небайдужа родина Марії Скубенич приносить сюди квіти. За могилою доглядають вже більше двадцяти років. Відрадно, що дізнавшись про цю могилу із видання «Голос Карпат», цьогоріч місце відвідали поважні особи Угорського консульства, аби дослідити в подальшому історію тамтешнього поховання.

Окрім могили невідомому солдату, в урочищі у весняний період квітують червонокнижні дикі орхідеї. На жаль, цьогоріч ними навряд вдасться помилуватись, адже уся територія довкола нещадно випалена. Згоріли навіть кущі ялівцю та ялина. А що вже казати про звірів, птахів, що опинились в полоні вогню у той час й не змогли з нього вибратись. Риторичне питання, та серце болить від того, що у цей час йде війна, українські військові не сплять – боронять рідну землю від окупантів. А хтось продовжує, за щорічним сценарієм «нелюдськості» і далі підпалювати суху траву, що у результаті призводить до гірких наслідків, як от нижче на фото.

Роблячи знімки була дійсно у шоці – усе чорне довкола. Мову відібрало, бо важко знайти слова, аби описати всю цю картину, яку вдалося побачити. Під «Горбками» на той час ще вирувала пожежа. Якусь частину нам вдалось погасити підручними засобами – топтали ногами та засипали грудами глини.

На жаль, такі підпали щороку уже стали звичкою для наших людей. Кожного року – одне і те ж. Поряд із цим гине грибниця, рослинність, птахи і звірі.

Нагадаємо, «Воювали діди, а зараз – й онуки»: про діда Гриця, якого уже не має, та «росіян-дармоїдів»

Читайте на ГК:Крилата і невпізнана: на Закарпатті в об'єктив камери попала цікава істота (ФОТО)
Читайте на ГК:"Руда чума" й нова загроза: жителям Закарпаття влаштовують пекло поряд з обійстями
Читайте на ГК:"Даремна ягода": на закарпатському ринку торгують полуницею за не реально низькою ціною (ВІДЕО)

 

 

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська