1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті оголосили гідрологічне штормове попередження: відомо, де найбільша небезпека

17.02.2022 20:32 Суспільство ВАЖЛИВО

Закарпатський обласний центр з гідрометеорології попереджає про небезпеку

Закарпатський обласний центр з гідрометеорології попереджає про небезпеку

За інформацією Закарпатського ЦГМ, 17 - 18 лютого на річках Закарпатської області очікується підвищення рівнів води (над рівнями на 8 годину 16 лютого) на 0,5 - 1,5м, в межах корінних берегів, в нижніх течіях Боржави до 2,0м, можливий початковий вихід води на заплаву (рівень небезпеки жовтий).

Також, раніше в обласному ЦГМ повідомили, що станом на 17 год. по Закарпатській обл. пройшли дощі 15-35 мм, на високогір'ї - мокрий сніг. Інтенсивність дощів на 17 год. зменшилась, місцями дощі припинилися. На річках, протягом дня, відбувалися підвищення рівнів води на 0.6-1.6 м.

За останню годину інтенсивність підвищення рівнів зменшилася. Ввечері та вночі в гірських районах очікується зниження температури повітря до 0-4°С морозу, перехід дощів в мокрий сніг, на високогір'ї в сніг.

Протягом вечора та першої половини ночі, в верхів'ях річок, очікується формування максимальних рівнів води та подальше добігання паводкової хвилі в нижні течії, переважно в межах корінних берегів. Початковий вихід води на заплаву міждамбового простору очікується на р.Латориця-м.Мукачево (рівень небезпеки жовтий). 17-18 лютого в нижній течії р.Боржава продовжиться підвищення рівнів води (над поточним рівнем на 17 год р. Боржава-с. В.Ремети 370 см) на 2.0-2.5 м, вихід води на заплаву, з підтопленням автодороги В.Ком'яти-Шаланки, сільгоспугідь сіл Кам'янське, Заріччя, Сільце, В.Комяти, М.Ком'яти, с.Боржавське, с.Заріччя, с.Лукове, с.Білки, с.Хмельник, можливий початковий перелив автодороги Мукачево-Рогати в районі с.Вільхівка (рівень небезпеки помаранчевий).

Читайте на ГК:На Закарпатті судили колаборанта з Херсона: відомо, що вирішив суд
Читайте на ГК:Готель Брістоль влаштував великоднє свято для дітей
Читайте на ГК:На Ужгородщині було зафіксовано декілька осередків вогню (ФОТО)