1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Нові види меддопомоги, обладнання та мультидисциплінарна бригада: новації Мукачівської ЦРЛ за 2021 рік (ФОТО)

03.02.2022 13:28 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

За минулий рік допомогу в "Лікарні святого Мартина" (КНП Мукачівська ЦРЛ) отримали близько 18 тисяч пацієнтів

У головному медзакладі Мукачівського району, "Лікарні святого Мартина", розповіли про розвиток та новації у медзакладі за минулий, 2021 рік.

Як повідомляється, торік допомогу в "Лікарні святого Мартина" отримали близько 18 тис. пацієнтів, ще 108 тис. мукачівців відвідували Діагностичний центр, а 22 тис. відвідало жіночу консультацію.

За 2021 рік у мукачівській ЦРЛ було відкрито сучасне відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги, де розгорнуто 8 ліжок (перебування хворого до доби). Для відділення придбано нове обладнання, а саме: комп'ютерний томограф, рентгенографічна система, дефібрилятор, рентгенологічна установка, УЗД-установка, кардіограф.

Крім цього, у пологовому корпусі лікарні створено два нові відділення: реанімація новонароджених та відділення постінтенсивного догляду новонароджених, та оснащено новітнім медичним обладнанням.

Також було відкрито сучасне реабілітаційне відділення, з оснащеними реабілітаційними залами.

Повідомляється і про створення мультидисциплінарної бригади мобільної паліативної медичної допомоги.

Водночас, зазначається, що в лікарні було встановлено 2 кріогенні ємності та кисневу генераційну станцію з прокладенням мережі кисню у всі корпуси медзакладу.
Зроблені поточні ремонти в терапевтичному корпусі; третього поверху пологового відділення. Зроблено поточні ремонти у більшості відділень стаціонару.

Торік у "Лікарні святого Мартина" в Мукачеві було перше проведено низку нових видів медичної допомоги, зокрема: ендоскопічне контрастне обстеження жовчовивідних шляхів, пункції щитовидної залози, мультиспіральна комп'ютерна томографія з режимом ангіографії, ендоскопічні гінекологічні та урологічні операції (без проведення великих розрізів), операції на судинах, торакальна хірургія, провідникові анестезії, пологи під знеболенням, широкий комплекс реабілітаційного лікування.

За матеріалами "Лікарня святого Мартина"

Нагадаємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, у Мукачеві дозволили організувати безоплатне гаряче харчування вартістю 30 грн для учнів 1-11 класів, але не всіх (ДОКУМЕНТ)

Читайте на ГК:Серце стискається від болю: закарпатці попрощалися з юним полеглим воїном (ФОТО)
Читайте на ГК:Неподалік пішохідного переходу хлопчика збило авто: перші подробиці аварії в Мукачеві (ФОТО)
Читайте на ГК:Непідкупні поліцейські "запакували" жінку-порушницю: відомо що сталося (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська