1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

«Аж мурахи по тілу»: у Закарпатській глибинці провели «екстремальне» занурення (ВІДЕО)

20.01.2022 14:35 0 Суспільство Ексклюзив Автор: Голос Карпат

Минулого разу ми познайомили читачів із закарпатським моржем-екстремалом Юрієм Манзуличем.

Моржуванням пан Юрій займається більше 20 років. Занурюється чоловік не лише у морозну водойму на Водохреща, але й постійно загартовується холодними ваннами цієї пори. Отож витримка у пана Юрія таки міцна до подібних випробувань холоднечею. Здатен зануритись у воду й пробути у ній не одну-дві хвилини тренований морж і при -18 градусів. У той час, багатьом про подібну закалку доводиться мріяти.

На запитання журналіста видання «Голос Карпат», як чоловік став «моржем», Юрій Манзулич відповів коротко: «Один раз занурився і мені то сподобалось. Вирішив не зупинятись!». А по правді, як зізнається пан Юрій, почав моржувати, аби покращити свій стан здоров'я. Про позитивний вплив моржування дізнався, як він зізнається, від доброго знайомого. Відтак і почав загартовуватись холодом, купаючись періодично у зимовій водоймі. Нам залишається побажати йому здоров’я та сил продовжувати цю традицію.

На Водохреща ремітський морж знову скупався у ріці Тур’я. Разом із Юрієм цю процедуру виконали і дещо молодші «моржі».

Відео водохресних купань, від яких аж мурахи по тілу, погодьтесь, Юрій Манзулич поділився із читачами видання "Голос Карпат".

Як видно із відео, перед зануренням, пан Юрій спочатку вмивається холодною водою із річки, а вже опісля, віджимаючись, тричі занурюється у воду із головою. Після досвідченого моржа, у воду заходить і решта любителів екстремальних купань. Судячи із веселого настрою, після занурення у воду, купання вдалося. Тож сподіваємось, традиції моржування у Турянській долині на Перечинщині таки збережуться й сміливців зануритись у морозну водичку побільшає.

Нагадаємо, на Закарпатті морж-екстремал «задає жару»: під силу не кожному (ФОТО)

Читайте на ГК:Полонина Руна - без бетону та ВЕС: як виглядає смарагдова точка в цю пору? (ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Якісь мізки під листям": що за знахідки цієї пори відшукують з палицями у закарпатських лісах?
Читайте на ГК:"Не було чим дихати, ширма була густою": чимало закарпатців налякались напередодні шокуючого видовища

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська