1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

"Дві золоті та дві срібні": кому дісталося найбільше нагород на "Червеному вині" у Мукачеві (ВІДЕО)

17.01.2022 08:21 0 Суспільство

У Мукачеві нагородили переможців фестивалю "Червене вино 2022".

Напередодні в парку Центральний в Мукачеві офіційно завершили найбільший винний фестиваль України «Червене вино 2022», який тривав протягом 5 днів. Відзначили і кращих виноробів, які в рамках фестивалю брали участь в конкурсі.

Відзначили і кращих виноробів, грамотами та сертифікати на придбання професійного обладнання Мукачівський міський голова нагородив 4 найкращих учасників фестивалю «Червене вино 2022».

Найбільше нагород: 2 золоті, 2 срібні, бронзову та перемогу в номінації вибір мера здобув винороб з села Дерцен Руслан Орос. Виноробством чоловік займається протягом 10 років, стільки ж бере участь у фестивалі «Червене вино». Цьогоріч привіз чимало цікавих та смачних сортів червоного та білого вина. Насичені, ексклюзивні на Закарпатті – червоне Шираз та біле Мюллер Торгау, яке вийшло цього року особливо запашним з нотками яблука та груші.

Відкриттям року стала продукція Винної мануфактури Штефка. Винороб Олександр Гарновдій каже: саме цьогоріч на фестивалі представив велику кількість різноманітних сортів білих вин, з червоного новинку – Шилер, який отримав назву від технології виробництва.

«Велику золоту медаль» фестивалю «Червене вино 2022» отримало «Мерло» 2019 року Василя Анталовського. Винороб бере участь у фестивалі «Червене вино» вже 26.

15 сортів вина цього року на фестиваль привезла виноробня родини Фечори з Берегова. Два з них здобули дві бронзові нагороди: червоні вина Туран та Цвайгелт.

Запашні та смачні вина 22 учасників фестивалю «Червене вино 2022» привабило чимало туристів з різних куточків України та закордону. Розповідають, приїжджають та приходять сюди кожного року, щоразу фестиваль дивує: нові сорти вин, смачна закарпатська кухня, цікава розважальна програма.

«Червене вино» провели у Мукачеві 27 рік, це найбільший та найстаріший винний фестиваль України. Цього року у рамках фесту проводили і конкурс виноробів, продукцію учасників оцінювала професійна дегустаційна комісія за міжнародною 100-бальною системою. Та щороку на гостей чекає якісне, запашне закарпатське вино, смачна кухня та особлива атмосфера винного свята.

Нагадаємо, у Берегові попався продавець зброї: що відомо (ФОТО)

Читайте на ГК:Осиротіли син та дочка: в останню земну путь провели Героя з Мукачева (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Біль і смуток поселився в серцях: Закарпаття попрощалося з полеглим захисником (ФОТО)
Читайте на ГК:До уваги автомобілістів: у Мукачеві ускладнений проїзд
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська