1. Новини Закарпаття
  2. >

У Мінцифрі розповіли, як проводитимуть перепис населення

16.12.2021 15:48 Суспільство

Перепис відбудеться за всіма нормами Євростату, ООН, Світового банку, щоб результати були максимально якісними і їх можна було визнати.

Перепис відбудеться за всіма нормами Євростату, ООН, Світового банку, щоб результати були максимально якісними і їх можна було визнати.

Віце-прем'єр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров розповів BBC News Україна, як відбуватиметься перепис населення.

 З його слів, початковий етап – верифікація даних у всіх базових реєстрах, це дозволить знати, скільки людей є в ​​країні. 

Другий етап, як зазначив Федоров, це онлайн-раунд. Кожен громадянин матиме можливість зареєструватися на порталі. 

"Інформація, яка може підтягнутися з реєстрів, вже буде підтягнута, щоб ви її наново не заповнювали. Ту інформацію, якої не вистачатиме, ви зможете додати", – розповів міністр. 

З його слів, третій етап – це коли переписувачі комунікують офлайн, ходять до людей. 

"Але це для тих, хто не переписався онлайн. Зараз не деталізуватимусь, тому що ми над цим ще працюємо. Кількість переписувачів буде набагато меншою завдяки активному онлайн-раунду", - зазначив Федоров. 

З його слів, так перепис коштуватиме "в рази менше", ніж планували витратити, тобто менше 6 мільярдів гривень. 

Федоров розповів, що перепис відбудеться за всіма нормами Євростату, ООН, Світового банку, щоб результати були максимально якісними і їх можна було визнати. Він зазначив, що в 2023 році є можливість провести якісний перепис, це можна зробити за півроку.

Читайте на ГК:"Я туй си дома, я ни втїк": закарпатець написав актуальний вірш русинською мовою
Читайте на ГК:Найбільша черга на КПП "Ужгород": ситуація на кордонах на Закарпатті
Читайте на ГК:Повітряна тривога на Закарпатті була хибною – ОВА
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська