1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

За харчування дитсадківців у Мукачівській ТГ доведеться платити значно більше: відомо, скільки і відколи (ДОКУМЕНТ)

15.12.2021 16:00 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

У Мукачівській ТГ встановлять нову норму на харчування дитсадківців. Відомо, скільки платитимуть батьки у місті і в селі.

У Мукачівській ТГ встановлять нову норму на харчування дитсадківців. Відомо, скільки платитимуть батьки у місті і в селі.

Півсотні гривень на дитину – таку денну грошову норму за харчування мають намір встановити у закладах дошкільної освіти Мукачівської міської територіальної громади з 01 січня 2022 року. При цьому, збільшиться і відсоток, який сплачуватимуть батьки дитсадківців. 

Як прописано у тексті проєкту відповідного рішення виконкому,  плата батьків за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Мукачівської міської територіальної громади, у разі прийняття цього рішення становитиме: 

1) у м. Мукачево – у розмірі 100% від вартості харчування на день; 

2) у селах Нове Давидково, Лавки, Нижній Коропець, Павшино, Шенборн, Дерцен, Доробратово, Завидово, Залужжя, Ключарки, Негрова, Пістрялово, Форнош, Барбово, Макарьово, Горбок у розмірі 70 % від вартості харчування на день.

Слід зазначити, що наразі у Мукачівській громаді з 01.01.2021 року денна грошова норма за харчування дітей  - 38 грн. Плата батьків за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Мукачівської міської територіальної громади становить 80% від вартості харчування на день у м. Мукачево та 50 % у селах Нове Давидково, Лавки, Нижній Коропець, Павшино, Шенборн, Дерцен, Доробратово, Завидово, Залужжя, Ключарки, Негрова, Пістрялово,  Форнош, Барбово, Макарьово, Горбок.

Рішення "Про встановлення денної грошової норми за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Мукачівської міської територіальної громади" у новій редакції виконком прийматиме вже завтра, 16 грудня.До уваги читачів ГОЛОСУ КАРПАТ публікуємо пропонований до затвердження документ.
Крім цього, на виконкомі 16 грудня розглянуть і проєкт рішення "Про організацію безоплатного гарячого харчування дітей пільгових категорій у закладах освіти".

Загальний обсяг фінансових ресурсів на реалізацію програми - 21 мільйон 765 тисяч 900 гривень. З них, за інформацією  на 2022 рік передбачено майже 7 мільйонів.

Як зазначається, вартість безоплатного харчування для учнів у закладах загальної середньої освіти Мукачівської міської територіальної громади складає 30 грн. Денна вартість харчування вихованців закладів дошкільної освіти Мукачівської міської територіальної громади – 50 грн.

Нагадаємо, В Ужгороді встановили вартість харчування дітей у садках: які зараз суми

Читайте на ГК:Шматки авто "розкидало" по всій дорозі : відомі подробиці трагічної ДТП в області (ФОТО)
Читайте на ГК:Трагічна звістка крає серця закарпатців: додому в домовині повертається наш захисник (ФОТО)
Читайте на ГК:"Червоне золото" з лісу й інші трофеї: на Закарпатті людей не стримати "навіть бурею" (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська