1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

У Мукачеві з'явиться нова житлова забудова з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури: відомо, де саме (ДОКУМЕНТ)

900 Суспільство Новини Мукачева

Майже 5 га землі на Ужгородській у Мукачеві дозволили перевести в категорію земель житлової та громадської забудови.

У Мукачеві з'явиться нова житлова забудова з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури: відомо, де саме (ДОКУМЕНТ)

Відповідне рішення мукачівські обранці проголосували на сесії Мукачівської міської ради минулого тижня. Згідно з текстом документу, даним рішенням надано дозвіл на розроблення детального плану території по вул. Ужгородській, 165 у місті Мукачево, що включає в себе земельну ділянку загальною площею 4,9178 га, (кадастровий номер 2110400000:01:014:0374) з метою зміни цільового призначення земельної ділянки (код за КВЦПЗ 02.10) «Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури» і переведення в категорію земель житлової та громадської забудови.

Як зазначено, замовником розроблення детального плану території по вул. Ужгородська, 165 визначено виконавчий комітет Мукачівської міської ради.

Водночас, у рішенні прописано, що фінансування проектних робіт містобудівної документації буде здійснено за рахунок власника земельної ділянки Товариства з обмеженою відповідальністю «Житловий комплекс «РОЯЛ ТАУН» (код ЄДРПОУ 43975437) згідно листа - зобов'язання.

Слід також зазначити, що Відділу архітектури та містобудування управління міського господарства Мукачівської міської ради доручено забезпечити:

1) спільно з розробником складання та затвердження проекту завдання на розроблення детального плану території;
2) надання вихідних даних на розроблення містобудівної документації;
3) розгляд проектних матеріалів у порядку, визначеному чинним законодавством;
4) проведення процедури громадських слухань проекту детального планування для врахування громадських інтересів у відповідності до чинного законодавства.
5) Погоджений детальний план території відповідно до чинного законодавства України подати на розгляд та затвердження виконавчому комітету Мукачівської міської ради.

Нагадаємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, у Мукачеві «поплив» Борок-телеп: вулиці полонили величезні калюжі (ФОТО, ВІДЕО) 

Читайте також: