1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"Досить вже дистанційного": учнів освітнього закладу Тур’я-Ремети на Перечинщині повертають за парти

27.11.2021 18:00 Суспільство ВАЖЛИВО Голос Карпат

Цього моменту очікували батьки і діти.

Цього моменту очікували батьки і діти.

Із понеділка, 29 листопада, відновлюється звичний навчальний процес у Тур’я-Реметівській ЗОШ на Перечинщині. Про це повідомляють в освітньому закладі.

Майже три тижні, у зв’язку із загостренням епідситуації із поширенням коронавірусу і збільшенням інфікованих серед дітей, учні освітньої установи села були змушені перебувати на дистанційному та освоювати шкільний матеріал через Zoom. Та уже із наступного тижня навчання у закладі має відновитись. Дітей з ознаками коронавірусу, або якщо у родині є інфіковані, просять залишати удома.

Наразі батьків та учнів закладу інформують про обов’язкове дотримання маскового режиму у стінах школи й нагадують про суворий контроль правоохоронними органами й працівниками санепідемстанції щодо дотримань вимог карантину.

Нагадаємо, заклад перейшов на дистанційний режим роботи з 10 листопада цього року. Навчання мало відновитись 22 листопада, але у зв’язку із виявленням значної кількості хворих дітей серед учнів освітнього закладу напередодні , дистанційне продовжили.

Нагадаємо, багато нових інфікованих: учнів освітнього закладу на Перечинщині потримають на «дистанційному»

Читайте на ГК:На Перечинщині зафіксували масштабну пожежу (ФОТО)
Читайте на ГК:У Перечині розпочинає роботу пункт із надання допомоги сім'ям військовослужбовців та переселенцям
Читайте на ГК:«Працюватимуть психологи»: які умови у хостелі на Березнянщині для тікаючих від обстрілів жінок та дітей (ВІДЕО)

 

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська