1. Новини Закарпаття
  2. >

«Це ми, а не ти захищаємо Україну»: Закарпатські ветерани АТО відповіли нардепу Тищенку (ВІДЕО)

31.10.2021 21:05 Суспільство

Закарпатські учасники бойових дій на сході України записали відео-відповідь Миколі Тищенку на “байку” про російськомовних спецпризначенців, які захопили приміщення Закарпатської облради.

Закарпатські учасники бойових дій на сході України записали відео-відповідь Миколі Тищенку на “байку” про російськомовних спецпризначенців, які захопили приміщення Закарпатської облради.

Ветерани повідомили, що вони ті, хто були на сесії Закарпатської обласної ради, на якій припинили повноваження голови Закарпатської обласної ради Олексія Петрова, пише Трибуна.

“Це ми, а не ти захищаємо Україну з 2014 року на сходіУкраїни. Це наші хлопці, такі як ми визволяли Слов’янськ і Краматорськ”, – заявив В’ячеслав Харченко.

Атовці прийшли на сесію через загрозу закриття ветеранського госпіталю та через вигнання з приміщення облради Закарпатської організації політв’язнів та репресованих, ліквідацією Петровим редколегії “Реабілітовані історією”. Також неприйнятним є входження колишнього голови облради у коаліцію з 5 колоною Кремля – ОПЗЖ.

В кінці промови  ветерани російсько-української війни звернулися до Президента України Володимира Зеленського, наголосивши, що  чим частіше до Закарпаття приїзжатиме Микола Тищенко і говоритиме такі нісенітниці, то тим меншою у Президента буде підтримка у простого народу.

Нагадаємо, Тищенко порівняв політичний переворот в Закарпатті з подіями в Слов'янську / ЗАЯВА

Читайте на ГК:Один з них пройшов пекло ворожого полону:  демобілізовано першу команду строковиків із Закарпаття
Читайте на ГК:Фатальний похід закарпатця на ринок: чому за гроші люди "вбивають" самих себе й власних дітей?
Читайте на ГК:Карколомна автотроща на трасі "Київ-Чоп": відомо, де перекрито рух
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська