1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

До будівлі Закарпатської ОДА вийшли на протест медики та працівники бібліотек

28.10.2021 11:06 Суспільство

На площі Народній в Ужгороді поблизу будівлі Закарпатської ОДА перед засіданням облради зібралися близько сотні людей на мітинг.

На площі Народній в Ужгороді поблизу будівлі Закарпатської ОДА перед засіданням облради зібралися близько сотні людей на мітинг.

Це медики, працівники бібліотек та учасники війни в Афганістані, — повідомив кореспондент Суспільного з місця події.

Працівники бібліотеки вийшли проти реорганізації дитячої бібліотеки. Медики — проти реорганізації медзакладів. Учасники війни в Афганістані, російсько-української війни, ліквідатори аварії на ЧАЕС вийшли проти об'єднання медзакладів, зокрема військового госпіталю.

Голова обласної організації профспілки Володимир Турок 27 жовтня надіслав електронного листа Суспільному, в якому повідомив: "Під час акції протесту до обласної ради буде висунуто вимоги зняти з порядку денного четвертої сесії VIII скликання питання приєднання 15 обласних закладів охорони здоров’я до Закарпатської обласної клінічної лікарні ім. А.Новака та надалі не планувати такі рішення без суспільного обговорення і погодження з медичною громадськістю краю. До медиків долучаться також члени профспілки галузей освіти та культури".

За порядком на місці події стежать поліцейські. Деякі учасники намагалися зайти всередину сесійної зали. Правоохоронці впустили тільки декількох людей.

Нагадаємо, Дистанційці кінець: у Мукачеві вирішили питання з опаленням навчальних закладів.

Читайте на ГК:На Закарпатті виявили склади з "сюрпризом": відомо перші подробиці (ФОТО)
Читайте на ГК:Діти залишились без батька: закарпатці провели в останню дорогу полеглого Героя (ФОТО)
Читайте на ГК:Штовхнула та відібрала сумку: на Закарпатті затримали зловмисницю, яка пограбувала 57-річну жінку (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська