1. Новини Закарпаття
  2. >

Дім моди з Закарпаття представить Україну на грандіозній Всесвітній виставці у Дубаї (ФОТО)

10.10.2021 23:17 Суспільство

В Об’єднаних Арабських Еміратах розпочалася грандіозна Всесвітня виставка ЕКСПО-2020, яка мала відбутися ще в жовтні минулого року, але через пандемію перенесена на цей рік.

В Об’єднаних Арабських Еміратах розпочалася грандіозна Всесвітня виставка ЕКСПО-2020, яка мала відбутися ще в жовтні минулого року, але через пандемію перенесена на цей рік.

До ЕКСПО в ОАЕ готувалися 13 років і на її проведення з бюджету країни було виділено 7 млрд. доларів.

Сама виставка розкинулася на площі 438 гектарів, а участь у ній беруть 190 країн світу.

Примітно, що вперше свій павільйон має і Україна.

Наш павільйон – це трирівнева будівля, у якій кожен рівень має своє завдання та символ: розумне життя, розумне мислення, розумні почуття. Кожна з груп розкриває можливості раціонального, технологічного та екологічного існування крізь призму технологій та інструментів, доступних сьогодні більшості населення світу. Внутрішнє наповнення павільйону відображає унікальність і самобутність українського народу, нашої культури крізь призму сучасних технологій. 

На ЕКСПО в Дубаї Україну презентував Дім моди Reny M із Закарпаття. Представлено експозицію ексклюзивних суконь у поєднанні з художніми полотнами.

Засновниця та керівник Дому моди Reny M  Рената Мойш та художниця Оксана Брензович є закарпатками. Власне це симбіоз двох творчих талановитих людей, які надихають своїми роботами одна одну. Саме унікальна колекція плать Дому моди Reny M  Ренати Мойш доповнена енергетичними малярськими творами Оксани Брензович і це одна цільна експозиція.

Як розповіла Рената Мойш, на ЕКСПО-2020 вона представила унікальну колекцію суконь, які мають виразний арабський дизайн, але з українськими вкрапленнями вишиваних елементів.

 «Ми з Оксаною створили спільну експозицію в залі, який презентує український культурний код. Нашою ідеєю було презентувати українську культуру крізь призму арабських мотивів, що лише подвоює мистецьку енергетику, цей мікс додає емоційності сприйняття», - розповіла Рената Мойш.

«Я надихаюся роботами Ренати і це неймовірні відчуття, коли твої картини продовжують життя в тканинах. І дуже приємно, що наша спільна експозиція викликає інтерес у відвідувачів. Інноваційність є головним посилом ЕКСПО-2020 і я сподіваюся, що ми зі своєю нестандартною експозицією якнайкраще відповідаємо цьому критерію», - каже Оксана Брензович.

Варто відзначити, що 4 жовтня український павільйон відвідали заступники міністрів економіки України та ОАЕ та доволі представницька делегація обох країн. Виставка триватиме протягом шести місяців, пише prozak.info.

Читайте на ГК:Пригодницький трилер по-Закарпатськи: горе-“гід” привів “туристів” до берега Тиси та накивав п'ятами (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Дюни стануть реальністю?: пил із Сахари знову накриє Захід України цими вихідними
Читайте на ГК:Один з них пройшов пекло ворожого полону:  демобілізовано першу команду строковиків із Закарпаття