1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Уродженець Великої Доброні удостоєний премії ЮНЕСКО

06.10.2021 12:33 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Саболч Сані вважає справою честі збереження й примноження природніх багатств Закарпаття.

Саболч Сані вважає справою честі збереження й примноження природніх багатств Закарпаття.

Молодий науковець – нині аспірант Дебреценського сільськогосподарського інституту. Зараз вивчає можливості створення на Карпатській рівнині біосферної резервації. В центрі його досліджень – аналіз умов функціювання на території Великодоброньської громади природозахисного заповідника, який поширювався б далі по всій Карпатській низовині.

“Як уродженець Закарпаття, завжди інтересувався проблемами збереження та примноження природніх багатств регіону,- каже Саболч Сані.- Вважаю, що отримані в цій сфері наукові здобутки слід поширювати серед громад. Цій меті служить і засноване мною Об’єднання захисту природи та довкілля “Папіліо”. Надзвичайно важливо, щоб і в майбутньому збереглись багаті на біодиверсійні ресурси території.”

Премію ЮНЕСКО “MAB Young Scientists Swards” – “Приз молодих науковців”, заснували в 1989 році. Її присуджують молодим вченим віком до 35 років, які проводять плідну дослідницьку діяльність у сфері екології, займаються питаннями пошуку джерел збереження й відтворення екосистем, природніх багатств тощо. Нинішнього року розглядали на відзнаку роботи 41 претендента з 24 країн. Зрештою, відібрали 8 кандидатів. Приємно, що серед них і Саболч Сані.

Нагадаємо, що у Карпатах всихають заповідні ялинники, які перебувають під захистом ЮНЕСКО

Читайте на ГК:На Ужгородщині невідома істота вбила кролів (ФОТО)
Читайте на ГК:Відома подальша доля закарпатця, який до смерті побив 10-річну падчерку
Читайте на ГК:Завтра більша половина Ужгорода залишиться без водопостачання

 

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...