1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Відомо, скільки шкіл та дитсадків будуть закриті на карантин у Білківській ТГ на Закарпатті

23.09.2021 08:09 Суспільство ВАЖЛИВО

З 23 вересня Закарпаття, як і вся Україна, переходить в "жовту зону" епіднебезпеки.

З 23 вересня Закарпаття, як і вся Україна, переходить в

Як повідомляють в пресслужбі Білківської сільської ради, в Білківській громаді на карантин закривають 4 школи, 8 дитсадків та школу мистецтв. У всіх закладах освіти рівень вакцинації персоналу менше 80%.

Мова йде про Великораковецьку гімназію, Заболотнянський заклад загальної середньої освіти І ступеня, Імстичівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Імстичівський заклад загальної середньої освіти І ступеня, Білківський заклад дошкільної освіти №1(ЗДО), Білківський ЗДО №4, Великораковецький ЗДО №2, Великораковецький ЗДО №3, Заболотнянський ЗДО, Малораковецький ЗДО, Імстичівський ЗДО №1, Луківський ЗДО, Великораковецьку дитячу школу мистецтв. Відвідування цих закладів освіти відновлять після досягнення рівня щеплення 80 % працівників.

У зв’язку з критичним станом, який склався із захворюваністю на COVID-19 у Великораковецькій гімназії, рекомендували 22 вересня провести навчальний процес у цьому закладі дистанційно.

Нагадаємо, у «жовтій» зоні підприємці можуть обрати: працювати з обмеженнями або без обмежень

Читайте на ГК:Без паски і шовдаря, але з дивними замінниками: як закарпатка святкувала Великдень в одній із Європейських країн
Читайте на ГК:Небезпечна пожежа на Закарпатті: вогнеборці встигли врятували гараж та житловий будинок (ФОТО)
Читайте на ГК:Підкралася непомітно й "затягнула в полон": на Закарпатті невидима смерть ледь не забрала життя трьох дітей
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська