1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Стихійне звалище в центрі Мукачева: сміття із підземних контейнерів "вирвалося" назовні (ФОТО)

13.09.2021 20:35 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

Шокуюче видовище можна спостерігати у самому центрі Мукачева.

Довкола підземних контейнерів для збору сміття поруч кінотеатру в центрі Мукачева утворилося стихійне звалище.

Варто зазначити, що встановили підземні контейнери для збору відходів тут у березні2017-го року. Коштом міського бюджету комунальне підприємства «Ремонтно-будівельне управління» облаштувало підземні контейнери, які призначалися для збору побутового сміття. На той час Мукачево було єдиним містом у країні, де впроваджувалися подібні "сміттєві новації". Об'єм одного такого контейнера 3 метри кубічних, вони виготовлені з твердих полімерних матеріалів. Висота контейнерів – 2,5 метра, з них 1,3 метри – під землею.


Така «закрита» технологія мала на меті обмежити поширення неприємного запаху містом, а також ускладнити доступ до сміття безпритульних. Як зазначали в Управлінні міського господарства, ці підземні контейнери також економлять періодичність вивозу сміття комунальними службами, а відтак і паливно-мастильні матеріали та покращують інфраструктуру міста Мукачева.Втім, не так сталося, як гадалося. На сьогоднішній день один із контейнерів знищено, а довкола майданчику утворилося стихійне звалище - зносять сюди, як видно на фото, не лише побутове сміття. Тим часом, викинутий просто неба поруч контейнерів непотріб розтягують бродячі тварини та розносить вітер. Однак, діла до цього, вочевидь, нікому немає.

Нагадаємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, остаточна ліквідація: за кілька днів Україна позбудеться архітектурно-будівельної держінспекції – що натомість? 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...