1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Нова небезпека: жителів Закарпаття "атакують" клопи-вампіри з Америки (ФОТО)

18.08.2021 08:34 Суспільство ВАЖЛИВО

Закарпатці почали масово скаржитися на незрозумілі симпотоми, зокрема, після відпочинку на відомому озері в Дідові (Дийда) на Берегівщині.

Закарпатці почали масово скаржитися на незрозумілі симпотоми, зокрема, після відпочинку на відомому озері в Дідові (Дийда) на Берегівщині.

Зокрема, публікують фотографії, де показують, що на тілі почервоніння та дрібні укуси, які досить сильно сверблять. Утім люди зазначають, що це не комарі.

Очевидно, що закарпатці також відчули на собі вторгнення американської комахи-кровопийці, на яку вже скаржаться у сусідніх Словаччині та Румунії.

Це Corythucha ciliata - платановий клоп-кружевниця, інвазивний вид з Північної Америки, який дуже швидко поширився в Європі, зокрема в Італії, ще з 1960 року, коли вперше був зафіксований. Деякі люди відчувають від укусів цих комах побічні реакції, наприклад, дерматоз.

Хваліться і зізнавайтеся - хто іще так на Дідові відпочив? І що це за напасть, адже не помітно було, щоб хтось кусав (вже знай шла пару "колег", є припущення, щось у воді), - йдеться у дописі у групі Громадський Форум Берегівщини.

Це такі маленькі,паскудні комашки кусають! Наша сім‘я після Дідово вся в плямах! Свербить жахливо, - відзначає  Алёна Супруненко

Нагадаємо, відома ситуація щодо нових інфікованих коронавірусом в Ужгороді за минулу добу

Читайте на ГК:Важка втрата для кожного: 46-річний закарпатець приєднався до лав “Небесного війська” (ФОТО)
Читайте на ГК:“Щоб ми мали можливість жити”: ще один закарпатець відправиться в останню земну путь (ФОТО)
Читайте на ГК:«Kelme Cup in Beregovo»: у Закарпатті проводять традиційний всеукраїнський футбольний турнір
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська