1. Новини Закарпаття
  2. >

Переможець проєкту «Українська пісня» - закарпатський гурт "Анця"

15.08.2021 19:07 Суспільство

Телевізійна версія шоу в рамках проекту «Українська пісня» буде транслюватися телеканалом «Україна» 24 серпня — в рамках святкування Дня незалежності

Телевізійна версія шоу в рамках проекту «Українська пісня» буде транслюватися телеканалом «Україна» 24 серпня — в рамках святкування Дня незалежності

Закарпатський гурт «Анця» став переможцем проєкту «Українська пісня».

Телепроєкт «Українська пісня/Ukrainian Song Project» – новий масштаб, кардинально інший рівень та залишається незмінною попередня мета: пошук нових яскравих облич на українській музичній сцені.

Учасники проєкту: молоді виконавці, які проходять відбір професійним журі на участь у проекті. А також хедлайнери – найвідоміші українські артисти, які зробили свій вклад в розвиток української музики.

Відбір музикантів не обмежується думкою експертної ради. В проект також інтегровано інтерактивне інтернет-голосування.

Для молодих артистів «Українська пісня/ Ukrainian Song Project» — це відмінний стартовий майданчик і шанс проявити себе перед широкою аудиторією слухачів. Організатори обіцяють ефективне медійне висвітлення проекту. Серед партнерів — провідні українські й зарубіжні ЗМІ. Крім того, вже після конкурсу пісні під егідою організаторів телепроекту потраплять у ротацію кращих телеканалів і радіостанцій країни.

Фінальний акорд проєкту — великий гала-концерт, який відбувся на стадіоні Арена Львів. На одному з найкращих концертних майданчиків країни фіналісти конкурсу виступили разом із популярними зірками української музичної сцени найрізноманітніших жанрів.

Організатори проєкту ставили перед собою мету перетворити «Українська пісня/ Ukrainian Song Project» в масштабну міжнародну подію.

Про це повідомляє Про Захід

Нагадаємо, "ROCKот крумплі": У Ужгороді відбудеться рок-вечірка

Читайте на ГК:Містична краса високогір'я Карпат: у мережі поділилися неймовірними кадрами (ФОТОФАКТ)
Читайте на ГК:"Війна не курорт й не має голих вечірок": тиловий ресторан та окопні реалії українських військових. Де справедливість?
Читайте на ГК:Нові рахунки в новому році: які платіжки "за світло й тепло" надійшли закарпатцям у лютому?
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська