1. Новини Закарпаття
  2. >

Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» набирає популярності серед клієнтів ТОВ «Закарпатгаз Збут»

04.08.2021 16:01 Суспільство

Станом на 4 серпня тариф «Твій газ Рівномірний платіж» від ТОВ «Закарпатгаз Збут» (працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ») обрав 3861 споживач природного газу.

Станом на 4 серпня тариф «Твій газ Рівномірний платіж» від ТОВ «Закарпатгаз Збут» (працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ») обрав 3861 споживач природного газу.

«Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» – це один з продуктів нашої компанії, який допомагає знизити надмірне навантаження на сімейний бюджет під час опалювального сезону. Найбільше тариф користується популярністю на Ужгородщині, Мукачівщині та Хустщині – від споживачів з цих районів ми маємо найбільше заяв на приєднання. До речі, 99% клієнтів, що обрали тариф «Твій газ Рівномірний платіж, окрім газової плити, мають опалювальні прилади», – зазначила директорка ТОВ «Закарпатгаз Збут» Вікторія Томинець.

Побутові споживачі, які обрали цю комерційну пропозицію, сплачуватимуть однакові суми щомісяця, незалежно від обсягів споживання газу.

Розмір щомісячного платежу вираховується так: річний обсяг споживання клієнта множиться на зафіксовану на рік ціну (при підключенні у серпні вона становить 7,99 грн) і ділиться на рівні частини. Споживач щомісяця сплачує однакову суму, залежно від кількості місяців, що залишилися до дати завершення дії тарифу (30.04.2022 року).

Приєднатися до тарифу можна з 1 травня до 31 серпня поточного року.

Для переходу на тариф «Твій газ Рівномірний платіж» потрібно подати нову Заяву-приєднання. Це можна зробити у Центрах обслуговування клієнтів 104.ua та у відділеннях ТОВ «Закарпатгаз Збут» за адресами –https://zk.gaszbut.com.ua/contacts.

Також можна заповнити форму зворотного зв’язку на сайті «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» за посиланням https://rivnomirnyi.gaszbut.com.ua/. Наш менеджер зателефонує і розповість, як швидко та зручно перейти на вигідний тариф.

Нагадаємо, У Мукачеві підключають новозбудований водопровід: понад 70 вулиць сидітимуть без водопостачання (ПЕРЕЛІК) 

Читайте на ГК:Трагічна сторінка в історії ромів: на Закарпатті запустили віртуальний музей
Читайте на ГК:Кіберполіція попереджає про нову шахрайську схему: що варто знати закарпатцям
Читайте на ГК:Закарпатців попереджають про "пекельний" період: небезпечне явище анонсують у найближчі вихідні
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська