1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпатська область - 9-та в рейтингу витрат бюджетних коштів: на що витратили 18,0 млрд грн у 2019 -2020 рр.

29.07.2021 09:17 Суспільство

Найбільшу суму витратили на «Нове будівництво тублікарні ОКТМО «Фтизіатрія» в с. Нижня Апша вул. Черничко, №14, Тячівського району.

Найбільшу суму витратили на «Нове будівництво тублікарні ОКТМО «Фтизіатрія» в с. Нижня Апша вул. Черничко, №14, Тячівського району.

Громадська організація “Антикорупційний штаб” провела моніторинг витрат на ремонти за бюджетні кошти по всій Україні в рамках “Карти ремонтів”. Представляємо вам рейтинг витрат на ремонти доріг та інші ремонти 2019 — 2020 років, в якому Закарпатська область посіла 9-те місце: в цілому на ремонти, відновлення та реконструкцію різних об’єктів тут витратили 18,0 мільярдів гривень бюджетних коштів. До слова, на ремонти в сусідній Львівській області виділили майже на 12,6 мільярди гривень більше, а в Івано-Франківській — на 1,9 мільярдів менше. Аналітики ГО «Антикорупційний штаб» зазначають, що кількість видатків на ремонти в кожній області майже корелюється з кількістю населення в регіоні: чим менше населена область, тим менші видатки і навпаки. 

Майже 70% витрачених коштів — 12,5 мільярдів — це ремонт доріг. На ремонт чи будівництво інших об’єктів витратили близько 5,5 мільярдів гривень. Представляємо ТОП-5 найдорожчих об’єктів:

Найбільшу суму витратили на «Нове будівництво тублікарні ОКТМО «Фтизіатрія» в с. Нижня Апша вул. Черничко, №14, Тячівського району Закарпатської області» — 124,3 мільйони гривень.

На другому місці — Будівництво адміністративної будівлі Хустського районного суду по вул. Пушкіна, б/н в м. Хуст: загалом 88,9 мільйонів гривень.

На третьому місці — роботи з реконструкції  ПЛ-110кВ «Міжгір’я-ТРГЕС»: 87,9 мільйонів гривень.

На четвертій позиції — Роботи з будівництва "Будівництво баготоквартирного житлового будинку (5 секцій 96 квартир) по вул.Верещагіна,15 в м.Ужгород": 73,7  мільйонів гривень.

Замикають п’ятірку роботи з Будівництва централізованої мережі водовідведення в с.Сторожниця Ужгородського району. Коригування: 67,9 мільйонів гривень.

Лідерами за видатками на ремонти є Київська область та місто Київ (93,1 млрд грн на ремонти), Дніпропетровська область (49,9 млрд грн) та Запорізька область (34,0 млрд грн). Найменше ж на ремонти різного рівня витратили бюджетних коштів у Херсонській (8,3 млрд грн), Кіровоградській (7,6 млрд грн) та Чернівецькій областях (5,0 млрд грн). Повний рейтинг за областями та інфографіку ви можете подивитись в додатках до листа.

Голова правління ГО «Антикорупційний штаб» Сергій Миткалик зазначає: «Такий розподіл видатків свідчить не про пріоритет будівництва та ремонту об’єктів соціальної інфраструктури (школи, садочки, лікарні тощо), а про першочерговість ремонту доріг. Тільки за декілька років ми зможемо зробити висновок, чи програма «Великого будівництва» спрацювала та покращила економіку країни в цілому. Зараз же рекомендуємо громадянам активно слідкувати за витратами бюджетних коштів».

Всі видатки на ремонти за бюджетні кошти в Ужгороді та Закарпатській області та області ви можете контролювати на карті ремонтів ГО “Антикорупційний штаб” за посиланням: https://map.shtab.net/ . Карта ремонтів – це інтерактивна карта України, на якій позначені всі ремонтні роботи. Кожен громадянин може проконтролювати куди йдуть гроші платників податків, виділені на проведення ремонтів житлових будинків, шкіл, садочків, лікарень, гуртожитків, парків тощо, - інформують в Антикорупційному штабі.

Нагадаємо, в Ужгороді оперативно затримали ремонтника-злодія: відомі подробиці (ФОТО)

Читайте на ГК:Закарпатська митниця підбила підсумки: товарообіг уже перевищив рекордні межі
Читайте на ГК:Реальна загроза для довкілля і людського здоров'я: у Закарпатті виявили стихійні сміттєзвалища (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті посилили охорону уздовж кордону з Румунією: вимушений захід повинен вберегти людей від трагічної смерті (ВІДЕО)

 

 

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська