2. >
  4. > >

Ужгородські юнаки здобули перемогу на Чемпіонаті України з більярдного спорту

12.07.2021 19:02 Суспільство

Днями у Кривому Розі відбулися всеукраїнські змагання з більярдного спорту серед юніорів, юнаків та дівчат «Вільна піраміда».

Закарпатські спортсмени гідно виступили на Чемпіонаті й посіли два призові місця.

Про це повідомив заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Ігор Шинкарюк.

«Золото» серед юнаків здобув Даніель Шеремет, перемігши 6 гравців.

Не менш позитивні результати і в Максима Короля – він виграв 4 з 5 зустрічей та в результаті розділив 3 місце з полтавчанином у віковій категорії до 11 років включно.

«Хлопці з раннього віку активно розвивають свої навички і вже стали чемпіонами Закарпаття. Впевнений, що далі тільки нові перемоги та підкорення вершин», – зауважив Ігор Шинкарюк.

За можливість виступити на змаганнях боролися 88 спортсменів з 14 областей України.

Попереду – збори призерів та відбір найкращих на Чемпіонат світу.

Вітаємо хлопців та тренера Сергія Короля з успішним виступом і бажаємо перемоги на наступному етапі!

Нагадаємо, Ужгородський скансен запрошує на виставку "Прикраса"

Читайте на ГК:Грабіж по-Американські: в Ужгороді злодій здивував правоохоронців (ФОТО)
Читайте на ГК:Не встиг отямитися, як його пограбували: на Закарпатті невідомий напав на перехожого (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатець отримав реальний термін за ґратами: відомо, що накоїв