1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

В Ужгороді проведуть «Вечір добрих справ» (ФОТО)

133
Суспільство Новини Ужгорода

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» вже в 16-те збирає кошти на обладнання у дитячі лікарні України, задля порятунку життя і здоров’я.

За час існування Фонду Закарпаття активно долучалося до акції. Цьогорічна ініціатива триває під гаслом «Здорові немовлята». Кошти збирають для закупівлі неонатального обладнання у дитячі лікарні краю.

"Минулого року для закарпатських лікарень нам вдалося закупити кисневі концентратори, холери, кардіографи та пульсоксиметри. Ними нині безплатно користуються краяни. Цього ж року, до жовтня, триватиме збір коштів на обладнання для неонатальних відділень нашої області. Адже, новонароджені діти потребують особливого догляду. Від своєчасної діагностики передчасно народженим дітям або дітям з різними недугами чи патологіями, залежить їх лікування, швидкість одужання та якість життя назагал» - розповідає Марія Рущак керівниця акції Серце до Серця в Закарпатті.

Акція розпочалася з онлайн-аукціону. Кошти також збирають за допомогою традиційних скриньок для пожертв. А своєрідним підсумком ініціативи стане Вечір добрих справ. Це буде культурний захід, який, окрім збору коштів, має на меті привернути увагу громадськості та влади до стану закарпатських пологових та неонатальних відділень. Ідея такого заходу належить керівниці акції Марії Рущак та співорганізаторці, телеведучій Ірині Міллер. Вечір добрих справ відбудеться за підтримки партнера акції Фонду Андрія Півня.

«Знаю із власного досвіду, наскільки важливим є забезпечення дитячих відділень. Тому ми раді бути частиною цієї доброї ініціативи. Переконаний, довкола таких ідей важливо об’єднуватися. Адже мова йде про дітей, про наше майбутнє. Тому разом можемо зробити значно більше» - каже засновник фонду та громадський діяч Андрій Півень.

Вечір добрих справ відбудеться 30 липня о 19:00 в Гостинному дворі Чарда.  Ціна за квиток - 1000 грн. Квитки можна придбати у координаторів «Серце до серця Закарпаття» та у Фонді Андрія Півня.  Організатори  сподіваються, що закарпатці активно підтримають добрий почин, а зібрані на заході кошти стануть вагомою частиною ініціативи задля порятунку маленьких життів.

Нагадаємо, що В Ужгороді відбудеться благодійний ярмарок на підтримку важкохворого хлопчика

Читайте також: