1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Карло Резеш: Громади повинні вміти самі залучати інвесторів (ВІДЕО)

06.07.2021 16:35 0 Суспільство Ексклюзив Автор: Голос Карпат

Про це голова Берегівської районної ради Карло Резеш сказав, коментуючи результати міжнародного бізнес-форуму «Bereg–Ugocha 2021».

«Цей форум започатковано через те, що в Україні відбулася територіальна реформа. У межах новоствореного Берегівського району засновано десять об’єднаних громад. Реформа повністю змінила їх стиль роботи. Це вже не сільські ради, а територіальні громади, до яких входять декілька сіл» – каже організатор форуму.

Однією з основних функій ОТГ, на думку К.Резеша, є пошук додаткових доходів та інвесторів. Саме заради цього і був організований форум «Bereg–Ugocha 2021». На заході були присутні високоповажні гості – Генеральний Консул Консульства Угорщини у Берегові Матяш Сіладі, голова загальних зборів Сабольч-Сатмар-Березької області (Угорщина) Оскар Шестак, голова ради повіту Сату-Маре (Румунія) Чобо Патакі, голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров.

«Цей форум – лише перший крок на шляху зближення з потенційними інвесторами. Відтепер всі голови ОТГ вже мають прямі контакти із закордонними партнерами. Сподіваємось, що форум принесе позитивні результати» – резюмував К.Резеш.

Як відомо, 02–03 липня у с.Яноші Берегівського району пройшов Міжнародний бізнес-форум «Bereg–Ugocha 2021», метою якого є налагодження партнерських стосунків між представниками місцевої влади, бізнесу та громадських організацій різних країн з метою економічного розвитку Закарпаття та залучення іноземних інвесторів. Основним організатором форуму виступила Берегівська районна рада.

Нагадаємо, що Оскар Шестак: Європі важливо, щоб українці та угорці знайшли одне одного (ВІДЕО)

Читайте на ГК:“Мама хоче закрити його від усього світу”: на Закарпатті на світ з'явилося “дитинча” з обличчям у формі серця (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Важка втрата для кожного: 46-річний закарпатець приєднався до лав “Небесного війська” (ФОТО)
Читайте на ГК:“Щоб ми мали можливість жити”: ще один закарпатець відправиться в останню земну путь (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська