1. Новини Закарпаття
  2. >

Свідоцтва України про вакцинацію від COVID-19 визнаватиме ще одна країна

10.06.2021 19:38 Суспільство

Молдова визнаватиме свідоцтво про вакцинацію, яке отримують українські громадяни після щеплення від коронавірусної хвороби COVID-19.

 Молдова визнаватиме свідоцтво про вакцинацію, яке отримують українські громадяни після щеплення від коронавірусної хвороби COVID-19.

Про це інформує Міністерство закордонних справ України, передає УНН.

“Сьогодні молдовське зовнішньополітичне відомство підтвердило офіційною нотою, що Молдова визнаватиме свідоцтво про вакцинацію, яке отримують українські громадяни після щеплення від COVID-19”, - повідомили в МЗС.

Зазначається, що міністр закордонних справ Дмитро Кулеба та в.о. прем’єр-міністра, міністра закордонних справ та європейської інтеграції Молдови Аурелій Чокой домовилися про взаємне визнання свідоцтв про вакцинацію від COVID-19 ще під час зустрічі в Києві 17 травня.

Україна також визнаватиме свідоцтво про вакцинацію від COVID-19, який видається в Молдові. Підставою для визнання нашою державою молдовських свідоцтв є постанова Кабінету Міністрів України № 583 від 2 червня 2021 року.

Наразі відомо, що українські сертифікати вакцинації вже погодилися визнавати Угорщина, Молдова, Туреччина. Також досягнуто відповідної домовленості з Грузією.

Сьогодні міністр закордонних справ повідомив, що Україна і Угорщина взаємно визнали свідоцтва про вакцинацію від коронавірусної хвороби COVID-19.

Нагадаємо, що Вакциновані “Спутником V” іноземці не можуть в'їхати в Україну

Читайте на ГК:На Київщині школярка застрелила свого товариша заради світлин у соцмережах (ФОТО)
Читайте на ГК:Україна і Угорщина взаємно визнали свідоцтва про вакцинацію
Читайте на ГК:Вакциновані “Спутником V” іноземці не можуть в'їхати в Україну
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...