1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Ужгороді відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості (ФОТО)

31.05.2021 16:07 Суспільство

Керівників підприємств, які мають борги з виплати зарплат, податків та відрахувань до Пенсійного фонду, сьогодні заслухали в Ужгородській міськраді на засіданні комісії.

Керівників підприємств, які мають борги з виплати зарплат, податків та відрахувань до Пенсійного фонду, сьогодні заслухали в Ужгородській міськраді на засіданні комісії.

Начальниця управління з питань праці та зайнятості населення Ужгородської міської ради Олеся Афанасьєва поінформувала про заборгованість із виплати зарплати трьох ужгородських підприємств – у загальному понад 700 тис. грн, наголосила, що заробітну плату дуже важливо виплачувати своєчасно, в повному обсязі і шукати можливості її підвищувати, бо це – соціальний захист працівників та їхніх родин.

 

За інформацією Головного управління Пенсійного фонду України у Закарпатській області, на 1 травня цього року заборгованість щодо страхових внесків по Ужгороду складає понад 1,3 млн грн, до початку року зменшилася на 64,4 тис. грн. Боргують Пенсійному фонду 85 ужгородських платників – 40 юридичних осіб та 45 фізичних осіб. Борг із відшкодування пільгових пенсій 17 платникам – 2,4 млн грн.

Заслухали і представника податкової служби щодо погашення заборгованості зі сплати податків. Олеся Афанасьєва також поінформувала, що на 1 травня недоїмка зі сплати податків до міського бюджету складала понад 36,2 млн грн. Вирішили запросити боржників на наступне засідання комісії.

Нагадаємо, що В Ужгороді буде призупинено подачу водопостачання в ніч з 2 на 3 червня

Читайте на ГК:Небесна варта: Ужгородський ліцей придбав FPV-дрони для 128-ї бригади (ФОТО)
Читайте на ГК:300 доларів за «допомогу» у складанні іспиту з водіння: двом закарпатцям повідомили про підозру (ФОТО)
Читайте на ГК:Запобігання корупції: на Закарпатті відбувся мобільний курс оборонного менеджменту (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська