1. Новини Закарпаття
  2. >

Виявлена несподівана користь від помірного вживання алкоголю

07.05.2021 21:48 Суспільство

У той же час, експерти радять людям знаходити інші шляхи для виходу зі стресових ситуацій, а не вдаватися до розслаблення за допомогою випивки.

У той же час, експерти радять людям знаходити інші шляхи для виходу зі стресових ситуацій, а не вдаватися до розслаблення за допомогою випивки.

Дослідники з Гарвардської медичної школи виявили, що щоденне вживання алкоголю в помірних дозах сприятливого позначається на здоров'ї людини. Про це йдеться у виданні Mail Online

Зокрема, йдеться про те, що алкоголь знижує ризик смерті від захворювань серцево-судинної системи. Експерти вивчили дані опитування Mass General Brigham Biobank, участь в якому взяли понад 50 тисяч учасників у середньому віці 55 років. Серед них переважали жінки. Споживання алкоголю опитаними було низьке (менше одного напою в тиждень), помірне (від одного до 14 напоїв на тиждень) і високе (більше 14 напоїв на тиждень). 

Крім цього, вчені взяли до уваги наявність у респондентів проблем із серцево-судинною системою. Виявилося, що з усіх опитаних 752 особи пройшли ПЕТ-сканування, яке діагностує у людей стрес. 

Також із всього числа учасників 7 905 мали гострі напади серцево-судинних захворювань, 17% з них перебували в групі з низьким споживанням алкоголю і 13% - у групі з помірним споживанням алкогольних напоїв. У той же час, опитані з помірним споживанням алкоголю мали на 20% нижчий шанс ризику захворювань зазначеного типу, порівняно з людьми з групи з низьким споживанням алкоголю.

Однак у них фіксувалася більш низька активність мозку при стресових розладах. 

"Ми виявили, що активність мозку, пов'язана зі стресом, була вища в непитущих, порівняно з людьми, які пили помірно. Люди, які зловживали алкоголем (більше 14 порцій на тиждень), мали найвищий її рівень", - підсумував автор дослідження доктор Кенечукву Мезуе. 

Він стверджує, що помірна кількість алкоголю в організмі людини сприяє розслабленню, зменшенню рівня стресу і таким чином зниженню ризику захворювань серцево-судинної системи. Однак, експерти застерігають, що алкогольні напої потрібно вживати строго в помірній кількості і радять знаходити інші шляхи для виходу зі стресових ситуацій.

Читайте на ГК:Відео дня: ведмедиця і ведмежа відібрали у дітей м'яч, щоб самим пограти в футбол (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Вчителька кинула роботу і розбагатіла на відвертих фото (ФОТО)
Читайте на ГК:SpaceX Ілона Маска відправила в космос перших туристів (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...