1. Новини Закарпаття
  2. >

Названо мотиви відмови українців від COVID-щеплень

04.05.2021 14:33 Суспільство

В Україні кількість противників вакцинації від коронавірусу за місяць зменшилася на 8,5%, свідчать результати опитування.

В Україні кількість противників вакцинації від коронавірусу за місяць зменшилася на 8,5%, свідчать результати опитування.

Більше 50% опитаних українців відмовляються вакцинуватися від COVID-19, оскільки або не довіряють ніяким COVID-препаратам, або тим, які застосовуються в Україні, або вважають, що наслідки щеплень можуть бути гіршими, ніж від коронавірусу. Про це свідчать результати опитування, опубліковані Київським міжнародним інститутом соціології в понеділок, 3 травня. 

Згідно з дослідженням, у квітні поточного року 52,2% учасників опитування виступили проти COVID-вакцинації, що, однак, на 8,5% менше, ніж у березні (60,7%). 

При цьому 39,5% респондентів вважають, що вакцини від коронавірусу недостатньо перевірені, 33% - не вірять в ефективність препаратів, закуплених Україною, 19,9% - побоюються, що наслідки після вакцинації можуть бути гіршими, ніж після коронавірусної хвороби. 

Ще 17,1% опитаних заявили, що не довіряють вакцинації взагалі, а 15,5% осіб щеплення протипоказані.

Опитування проводилося із 13 по 15 квітня 2021 року по всій Україні (крім Криму та непідконтрольних Києву населених пунктів Донбасу) методом телефонних інтерв'ю з використанням комп'ютера на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. У дослідженні взяла участь 2001 людина.

Читайте на ГК:Відомо, на скільки зросла середня заробітна плата на Закарпатті
Читайте на ГК:У 10 регіонах України призупинили вакцинацію від коронавірусу
Читайте на ГК:Цього тижня патрульні по-особливому "наглядатимуть" за порушниками правил обгону
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...