1. Новини Закарпаття
  2. >

Єлизавета II відзначила знаком якості бренд секс-іграшок

01.05.2021 12:00 Суспільство

Британський бренд інтимних товарів нагородили за "видатне безперервне зростання" за останні шість років.

Британський бренд інтимних товарів нагородили за

Королева Великої Британії Єлизавета II нагородила почесною відзнакою якості найбільшого в країні виробника секс-іграшок - компанію Lovehoney. Тепер бренд має почесну королівську емблему. Про це повідомляє NYP. 

Повідомляється, що представники бренду отримали офіційний лист з Букінгемського палацу, де Єлизавета II відзначила їх "безперервне видатне зростання", важливий для розвитку внутрішньої економіки Великої Британії.

 "Ми дуже раді отримати офіційне визнання від королеви. Її Величність завжди підтримувала Lovehoney, поки ми росли, щоб стати одним з провідних світових брендів в області сексуального благополуччя", - заявив комерційний директор компанії Деббі Бонд.

 Компанія Lovehoney Group LTD потрапила в загальний список переможців категорії "Міжнародна торгівля". В описі діяльності фірми вказано, що вона продає в роздріб секс-іграшки і білизну.

Королівська емблема - не просто формальність. Цим знаком Lovehoney зможе користуватися наступні п'ять років в рекламних кампаніях.

Підтримка королеви допоможе бренду привернути нових покупців, розширити виробництво і створити нові робочі місця, кажуть в керівництві.

Нагадаємо, "Розкішна фігура": ефектні фото нареченої Роналду (ФОТО)

Читайте на ГК:Масштабна трагедія у Марокко: потужний землетрус забрав не одне життя
Читайте на ГК:Не видасть чоловіків, які втекли з України: одна з країн проти екстрадиції українців призовного віку
Читайте на ГК:«Велика частина» його корпусу пішла під воду: акули атакували російське судно
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська