1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

У Виноградові громадські організації вчились стратегічно планувати своє майбутнє (ФОТО)

196
Суспільство Новини Виноградова

Участь в навчанні взяли громадські та благодійні організації Виноградівщини.

У Виноградові громадські організації вчились стратегічно планувати своє майбутнє (ФОТО)

Протягом минулих вихідних у читацькому залі "Виноградівської публічної бібліотеки" представники громадських організацій та актив Виноградівщини вчились стратегічному плануванню роботи в своїй організації.

В рамках двох днів тренінгу "Стратегічне планування роботи громадської організації" команди ГО "Єдина спільна громада", "Виноградівський міський осередок Всеукраїнського жіночого товариства імені Олени Теліги" і "Асоціація професійних електриків України - АСПЕУ", та БФ "Виноградів" та "Роми Виноградівщини" навчились робити аналіз зацікавлених сторін, визначати свої сильні сторони і пріоритетні напрямки, розуміти ціль та місію, а також робити стратегічне планування роботи своєї організації. Також учасники дізнались про інші, важливі для повноцінного функціонування інструменти та методи, котрі якісно вплинуть на їхні майбутні проєкти.

Тренінг проводився в рамках програми "Підтримка місцевих ініціатив в Україні" тренером ГО "Товариство Лева" (Львів), за фінансування Національного фонду підтримки Демократії NED (Вашингтон, США).

Нагадаємо, на Виноградівській горі, поміж руїн замку Канків, знаходиться бронзовий солекоп.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber