1. Новини Закарпаття
  2. >

МОЗ оновило карантинні зони: чи є нові зміни для Закарпаття

12.04.2021 12:00 Суспільство ВАЖЛИВО

В Україні вже три регіони перебувають у "жовтій" зоні, але ще три можуть потрапити в "червону".

В Україні вже три регіони перебувають у

Станом на понеділок, 12 квітня, в Україні вже три області перебувають у "жовтій" зоні карантину - Закарпатська, Івано-Франківська і Херсонська.

При цьому Донецька, Полтавська та Черкаська області перебувають на межі потрапляння в "червону" зону. У цих регіонах перевищено відразу два показники - коефіцієнт виявлення випадків інфікування і рівень госпіталізацій.

У Донецькій області коефіцієнт інфікування складає 21% за норми 20%, рівень госпіталізацій 73,9 за норми 60. У Полтавській області 20,1% і 81,4 відповідно. У Черкаській області - 22,9% і 92,3. 

Наразі в "червоній" зоні перебувають 11 областей: Житомирська, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Хмельницька, Чернівецька і Чернігівська області. Також до "червоної" зони віднесений Київ. Решта регіонів - "помаранчеві". 

Нагадаємо, у п'яти громадах на Закарпатті можуть ввести додаткові обмеження

Читайте на ГК:Кадрові перестановки між представниками влади на Закарпатті: відомо хто з ким планує "помінятись кріслами" (ФОТО)
Читайте на ГК:Почули не те, задля чого зібрались: як відбувались громадські слухання у Тур'я-Реметівській громаді з метою встановлення ВЕС на гірській полонині?
Читайте на ГК:За премії до в'язниці: на Закарпатті жінку засудили за заволодіння бюджетними коштами, які вона "виводила" у вигляді премій
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська