1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"Жахаючі світлини": Берегівський районний суд в аварійному стані (ФОТО)

06.04.2021 09:10 0 Суспільство
 

Працівники Регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Закарпатті відвідали Берегівський районний суд.

На сайті УВР України зазначається, представники перевіряли доступність громадян до судочинства, умови перебування громадян у суді, тримання підсудних (засуджених) та доступність суду для осіб з інвалідністю.

Як виявилось, приміщення суду перебуває в аварійному стані: частина кабінетів та зал судових засідань провалюється на понад 30 сантиметрів, на стінах тріщини та пліснява.

Вхід до будівлі суду обладнано пандусом, що не відповідає вимогам державних будівельних норм. Крім того, в суді відсутня кімната для конфіденційного

спілкування адвоката з підсудним, кімнати для свідків, кімната для роботи прокурорів. Також відсутні кімнати (зони) для ознайомлення з документами.

Також, згідно огляду у Берегівському районному суді за наявності 2 залів для розгляду кримінальних справ є лише 2 камери для тримання обвинувачених (підсудних)/засуджених, що порушує вимоги Державних будівельних норм України.

"Площа вказаних камер також не відповідає вимогам державних будівельних норм. Крім того, відсутнє окреме приміщення конвою та окремий санвузол для обвинувачених/засуджених. У приміщенні, де утримуються обвинувачені/засуджені на стінах пліснява, а сходи, що ведуть у підвальне приміщення, де утримуються обвинувачені/засуджені – розбиті", - йдеться у повідомленні.

Разом з тим, грубо порушують вимоги ДБН, зокрема щодо площі приміщення із розрахунку на одного працівника суду. Порушується також питний режим, оскільки біля кулера з водою у приміщенні конвою відсутній одноразовий посуд.

Окреме питання - це санвузол, який знаходиться на вулиці, і той перебуває у жахливому стані.

У Берегівському районному суді наявна лише одна раковина, що знаходиться в приміщенні, яким користується судова охорона. Таким чином працівники чи відвідувачі суду не мають можливості навіть помити руки чи набрати води.

"За результатами моніторингового візиту буде підготовлено звіт та направлені відповідні акти реагування", - додають на сайті.

Нагадаємо, до відома виноградівців: від сьогодні відновлюється робота громадського транспорту

Читайте на ГК:“На секретні місця "не водять" нікого”: ще в одному з районів розпочався грибний бум (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті накрили організатора, який переправляв чоловіків через кордон (ФОТО)
Читайте на ГК:Американські "вампіри" атакують жителів Закарпаття: що це за істоти? (ФОТО)

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська