1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

В Ужгороді за круглим столом обговорили проблеми подальшого функціонування та повноважень районних рад (ВІДЕО)

25.03.2021 09:15 0 Суспільство

Напередодні, з ініціативи голови Ужгородської районної ради Юрія Фрінцка відбувся круглий стіл, на якому було обговорено цілий проблемних питань щодо подальшого функціонування районних рад, здійснення ними своїх повноважень та можливість вирішення цих питань на законодавчому рівні.

Власне, крім депутатів Ужгородщини до круглого столу були залучені депутати Закарпатської обласної ради Лівія Балог, Іван Дуран, Роман Сарай, Зоя Темнохудова, Наталя Шетеля, Ярослав Шукаль, заступник голови Закарпатської обласної ради Денис Ман, а ткож народні депутати України Михайло Лаба та Ігор Кривошеєв. Про це інформує ko.net.ua

Модератором і ключовим спікером заходу виступив голова районної ради Юрій Фрінцко, який повідомив присутнім про те, що сьогодні потрібно терміново внести зміни до чинного законодавства України у питанні чіткого визначення реальних повноважень новостворених районних рад та джерел їх фінансування.

Левову частку часу у обговоренні проблеми круглого столу взяли на себе народні депутати, зокрема, Михайло Лаба, який у цілому підтримав ініціативу голови Ужгородської районної ради про необхідність внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо встановлення чіткого переліку повноважень районних рад та забезпечення цих повноважень фінансовим ресурсом.

Крім цього, Михайло Михайлович підкреслив присутнім той факт, що для вирішення цієї  проблеми потрібно кооперувати ресурси депутатів усіх рівнів і наголосив на необхідності більш детального обговорення та напрацювання спільних пропозицій для подальшого направлення їх до профільних комітетів Верховної Ради України.

Зі свого боку, заступник голови Закарпатської обласної ради Денис Ман висловив готовність у координації подальшої роботи у цьому напрямку.

Тож, після кількагодинної досить бурхливої дискусії було прийнято кілька узгоджених рішень: організувати та провести робочу нараду за участі голів всіх районних рад Закарпатської області та представників депутатського корпусу у стінах Закарпатської обласної ради (за умов виконання всіх правил та приписів у період карантину); спільно напрацювати та узгодити найактуальніші та конструктивні пропозиції щодо подальшого ефективного забезпечення виконання усіма районними радами їхніх  повноважень та подальшого фінансування.

Нагадаємо, "Червона" зона на Закарпатті: відомо, до якого часу Укрзалізниця не відновлюватиме рух поїздів

Читайте на ГК:На Закарпатті вирувала ще одна пожежа: які подробиці відомо (ФОТО)
Читайте на ГК:Таємниці заховані піш шаром землі: на Закарпатті знаходять неймовірні цінності
Читайте на ГК:“Календарною зимою прийшла весна”: в ботсаду квітнуть ті, хто ще не мав би (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська