1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

"Смерть для авто": шокуючий стан автошляху на Мукачівщині (ВІДЕО)

03.03.2021 10:30 0 Суспільство Ексклюзив Автор: Голос Карпат

Бездоріжжя на дорозі в Мукачівському районі, як би це не звучало – реальність.

Шлях, що сполучає села Дерцен і Форнош на Мукачівщині знаходиться у вкрай занедбаному стані. Сказати, що дорога тут являє собою яму на ямі – не сказати нічого. Втім, виходу у тутешніх жителів немає, і вони вимушені користуватися цією дорогою, буквально вбиваючи на ній свої транспортні засоби.Коли востаннє ремонтували цей автошлях місцеві жителі не пам'ятають. Разом із цим зазначають, що ямкові ремонти, які майже не вплинули на ситуацію зі станом дорожнього покриття на автошляху, час від часу тут таки були.

Питання ремонту цього автошляху неодноразово піднімали у владних кабінетах. У 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету у районній раді обіцяли відремонтувати цю ділянку дороги (11 км від повороту з траси через село Дерцен, аж до села Форнош). На фінансування робіт виділили мільйон гривень. Проектно- кошторисна документація на той час вже знаходилась на стадії виготовлення. Після, мали оголосити тендер і розпочати ремонт. Як повідомлялося – орієнтовно у червні. Втім, з того часу минуло вже майже три роки, а стан автошляху став тільки гіршим.
Водночас, слід зауважити, що клаптик цього шляху (протяжність ділянки трохи більше 2 км, вартість біля 10 млн. гривень), від повороту з траси, у 2020 році таки відремонтували. Проте, завдячуючи будівництву тут угорськими інвесторами "Футбольної академії". Далі – бездоріжжя продовжується.

На сьогодні села Дерцен і Форнош входять до складу Мукачівської міської територіальної громади. Тут утворено відповідні старостинські округи. У січні поточного року в Мукачеві відбулася нарада за участі міського голови, заступників, керівників структурних підрозділів, старост, радників у селах, під час якої  обговорювалися питання життєдіяльності громад.
Як було зазначено під час цієї наради, вже розпочалася процедура інвентаризації доріг, виготовлення технічної документації та взяття їх на баланс громади. Після завершення процедури міська рада матиме змогу утримувати та ремонтувати ці дороги.

Стосовно питань благоустрою було заявлено, що до населених пунктів Мукачівської громади розпочнеться розчистка узбічь доріг, влаштування автобусних зупинок, вуличного освітлення.

Нагадаємо, в Ужгороді завершують ремонт найбільшого шкільного басейну

Читайте на ГК:У Мукачеві будівельники скидали сміття на зелену зону
Читайте на ГК:Непоправна втрата у футбольній Мукачівщині - помер Віктор Шварц
Читайте на ГК:У Мукачеві взялися за таксистів-нелегалів: озвучено терміни легалізації та вимоги
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...