1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Ужгороді завершують ремонт найбільшого шкільного басейну

03.03.2021 10:18 Суспільство

Заступник голови Закарпатської ОДА Іштван Петрушка: «Капітальний ремонт найбільшого шкільного басейну Ужгорода виконано на 95 %».

Заступник голови Закарпатської ОДА Іштван Петрушка: «Капітальний ремонт найбільшого шкільного басейну Ужгорода виконано на 95 %».

У 2019 році капітальний ремонт басейну класичної гімназії по вул. 8-го березня в м. Ужгород розпочато у рамках ініціативи Президента «Велике будівництво». Про це повідомляє zak-insider.com

Цей шкільний басейн – найбільший і один із двох, які останніми роками діяли в школах Ужгорода.
У ньому мали змогу займатися учні Класичної гімназії, навчали плавати всіх охочих дітей міста, школярів під час літніх таборів.

Проте ремонт басейну не робили з часу, коли в цій будівлі почала діяти гімназія – з 1994 року. Чаша басейну була суттєво пошкоджена, об’єкт не відповідав ні санітарним, ні технічним нормам.

Капітальний ремонт басейну передбачив виконання робіт з часткового перепланування приміщень, ремонт чаші басейну з влаштуванням нового покриття, заміну компенсаційного баку, заміну технологічного обладнання та трубопроводів, влаштування системи вентиляції, заміну сантехнічних приладів, заміну електричних мереж та виконання оздоблювальних робіт.

«Реалізація даного проєкту надасть можливість учням займатися водними видами спорту, проводити змагання з водних видів спорту та оздоровлення в сучасному, модернізованому басейні»: зазначив Іштван Петрушка, заступник голови ОДА.

Нагадаємо, освітній заклад та ДНЗ у курортному селі на Закарпатті пішли на карантин

Читайте на ГК:В Ужгороді завтра частково відключать воду
Читайте на ГК:В Ужгороді чоловік вдарив жінку ножем в груди на грунті ревнощів (ФОТО)
Читайте на ГК:Сесія міськради Ужгорода: жителі міста прийшли виступити проти забудови прибудинкових територій (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...