1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Рішення прийнято: у Мукачеві утилізовуватимуть старі автомобільні шини (Документ)

02.03.2021 11:48 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

На сесії міськради у Мукачеві прийняли рішення щодо відкриття дільниці утилізації зіпсованих, відпрацьованих та пошкоджених автомобільних шин.

На сесії міськради у Мукачеві прийняли рішення щодо відкриття дільниці утилізації зіпсованих, відпрацьованих та пошкоджених автомобільних шин.

За прийняття рішення про надання відповідного дозволу комунальному підприємству «Мукачівське кар’єроуправління» присутні на сьогоднішній сесії депутати голосували одноголосно.

Мова, зокрема, про відкриття відділення утилізації на якому перероблятимуть зіпсовані автопокришки механічним шляхом. Більше того, відділення зможе заробляти кошти на виробництві гумової бруківки та інших покриттів із отриманої сировини, частину з яких, за словами мера Балоги, використовуватимуть у благоустрої Мукачівської громади, облаштуванні дитячих та спортивних майданчиків, тощо.

Згідно з текстом прийнятого рішення на сьогоднішній сесії депутати надали дозвіл комунальному підприємству «Мукачівське кар’єроуправління» на залучення додаткових коштів для реалізації проекту з відкриття дільниці утилізації зіпсованих, відпрацьованих та пошкоджених автомобільних шин шляхом отримання фінансового лізингу терміном на три роки в фінансово-кредитній установі. Мова про суму в 5,6 млн. гривень.

Нагадаємо, перенесена сесія у Мукачеві: депутати зібрались в ратуші – відомо, що прийматимуть (НАЖИВО, ПОРЯДОК ДЕННИЙ)

Читайте на ГК:“Вийшла погодувати худобу і вжахнулася від побаченого”: закарпатка пережила сильний шок (ФОТО)
Читайте на ГК:«12 днів без війни, у безпеці»: на Мукачівщині діти з України та із-за кордону взяли участь у Весняній багатопредметній школі (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:“У скорботі, розділяючи Ваш біль”: ворог відібрав ще одне молоде життя (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська