1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Ужгородський музикант Дмитро Фесенко презентував відео до нової композиції (ВІДЕО)

24.02.2021 17:08 0 Суспільство Лайт

Це індустріальний витвір, робота над яким тривала впродовж кількох місяців. Композиція створена з допомогою металобрухту, залізних цистерн та інших предметів на занедбаних ужгородських локаціях, фабриках, заводах.

Звуки, які вдалося "віднайти" та "витягти", після обробки синтезаторами, стали "родзинкою" композиції.

"Це була надзвичайно рутинна та, водночас, цікава, атмосферна робота, над якою ми разом з відеографом Тимофієм Шмайдою працювали близько чотирьох місяців. Завдяки підтримці Фонду Андрія Півня та багатьох наших поважних друзів, проект сформувався на достатньо професійному рівні!", - каже автор композиції, музикант Дмитро Фесенко.

В основі ідеї роботи - показати, що занедбані об'єкти, промзони та будівлі мають потенціал стати прикладом ревіталізації, у них можна вдихнути життя. Відтак, таке "переродження" може дати поштовх розвитку Ужгорода. Адже перетворення закинутих об'єктів на, наприклад, хаби, освітні та культурні простори, креативні зони, інноваційні парки - це розвиток, можливості, робочі місця, імідж міста.

Нагадаємо, що До відома закарпатців: газопостачальна компанія встановила березневу ціну на газ

Читайте на ГК:На Ужгородщині горів житловий будинок: є загиблий
Читайте на ГК:Джерело тепла та світла в бляшанці: в Ужгороді школярі “заливали” окопні свічки для жителів Херсону (ФОТО)
Читайте на ГК:Вилучили комп'ютери, гроші та камери відеоспостереження: закарпатські правоохоронці припинили діяльність грального закладу
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська