1. Новини Закарпаття
  2. >

Українцям розповіли, як записатися на вакцинацію

23.02.2021 14:36 Суспільство

Запис на вакцинацію буде доступний з березня, однак сама вакцинація для осіб, які не входять у групи ризику, у доступному для огляду майбутньому доступною не буде.

Запис на вакцинацію буде доступний з березня, однак сама вакцинація для осіб, які не входять у групи ризику, у доступному для огляду майбутньому доступною не буде.

Усі охочі зможуть починаючи з 1 березня записатися в лист очікування на вакцинацію від COVID-19. Відповідна послуга буде доступною через додаток Дія і портал Дія, а також контакт-центр МОЗ з питань COVID-19. Про це на брифінгу у вівторок, 23 лютого, розповів заступник міністра охорони здоров'я Ярослав Кучер. 

"МОЗ спільно з Мінцифрою збільшили кількість послуг, які може отримати громадянин у своєму смартфоні або з комп'ютера, не виходячи з дому. Ми створили послугу - запис у лист очікування на вакцинацію від COVID-19, який буде доступний у додатку і на порталі Дія. Це дуже важливо і стосується українців, які хочуть записатися в чергу (на вакцинацію) у віці від 18 до 59 років", - повідомив Кучер. 

Він нагадав, що, відповідно до дорожньої карти вакцинації, передбачена така послідовність вакцинації: 

на першому етапі вакцинуватимуть медпрацівників лікарень, які працюють із хворими на COVID-19, жителів закладів для людей похилого віку, військовослужбовців у зоні проведення ООС;

на другому етапі - медпрацівників, осіб у ​​віці 80+ і соціальних працівників;

на третьому етапі - осіб у ​​віці від 65 років, працівників критично важливих структур, державної безпеки, працівників сфери освіти;

на четвертому етапі - осіб від 60 років, осіб із хронічними захворюваннями, осіб, які працюють і відбувають покарання в місцях позбавлення волі. 

Українці у віці від 18 до 59 років, які не входять до зазначених груп вакцинації, можуть вакцинуватися на п'ятому етапі.

Читайте на ГК:На Донбасі за добу поранено 11 українських бійців
Читайте на ГК:У Чернігові суддя заснув на засіданні (ВІДЕО)
Читайте на ГК:У Раді схвалили збільшення акцизу на тютюнові вироби на 200%
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...